» Poradna » Web a internet

Google prehladavac

pouzivate niekto alternativny vyhladavac voci google ktory pouzivate? nie vzdy som s jeho sluzbami spokojny. napriklad teraz sa mi stalo te mi zmizla ponuka vyhladavat podla jazyka po kliknuti na nastroje. alebo neustale vyskakovanie nejakeho formulara o podmienkach pouzivania... pokial ho chcem pouzivat tak musim potvrdit

Odpovědi na otázku

Problém není v google, to co popisuješ normálně funguje, bohužel i google vyžaduje aspoň základní znalost PC

Žádný vyhledávač nedá tak relevantní výsledky, jako Google. Ta velikost a množství nasbíraných informací za ty roky, se v kvalitě vyhledávání projeví.

To ale pomalu přestává platit, protože google je čím dál více cenzurovaný. Z výsledků odstraňuje určité položky nebo je přesouvá dozadu. A nejedná se rozhodně o nějaké zanedbatelné množství....

To máš samozřejmě pravdu, pokud hledáš nějaká politicky choulostivá témata :) Ale pro běžné používání dává pořád zdaleka nejlepší výsledky.

Google už neumí překládané vyhledávání, protože, nebylo příliš používané.. Pokud tedy hledáš v jazyce, kterému nerozumíš, čeká tě přepínání mezi dvěma stránkami.

Pro "mínuskáře"http://technet.idnes.cz/triky-google-c9w-/sw_inte... sloupek "jazyk"

Ja používam len Bing, Google má u mňa ban.

To ti nezávidím :)

Ten formulář o podmínkách používání ti vyskakuje neustále proto, poněvadž máš v nastavení prohlížeče zaškrtnutou možnost "Uchovávat místní údaje jen do zavření prohlížeče". (soubory cookie, v nastavení obsahu).Když to změníš na "Povolit nastavení místních dat (doporučeno), tak při zavření a znovuotevření Chromu se ti ten formulář nebude více ukazovat, protože si bude pamatovat, že si to už jednou odsouhlasil.Zde je postup jak to změnit:Přizpůsobit a ovládat Chrome (vpravo nahoře 3 tečky)NastaveníZobrazit rozšířená nastavení (úplně dole)Ochrana soukromí - Nastavení obsahuSoubory Cookie - Povolit nastavení místních dat (doporučeno)A že se ti ztratily nějaké funkce, tak ho zkus resetovat (v rozšířeném nastavení úplně dole.)Chrome je spolehlivý a bezpečný nástroj nejen na prohlížení webových stránek. Pokud víš jak s ním zacházet, bude se ti s ním pracovat rychle a pohodlně. A případné mínuskáře bych prosil o argumenty, proč si myslí něco jiného.