» Poradna » Web a internet

Google-mapy

Ahoj, mám dotaz, zda jde na Google-mapy prohlížet si v Německu taky prostor v ulicich pomocí toho žlutého panáčka. U nás a i jinde je zmonitorováná pomalu kdejaká ulička, ale v Německu mě to nejde, třeba Žitava a jiná města, mají to taky zmapované nebo ne? Jestli ano, tak jak se na to dostanu?Děkuji Josef

Odpovědi na otázku

Pokud nějaké město zmapované je, pak se na něj v Google mapách dostaneš. Pokud zmapované není, pak ho v mapách neuvidíš. Složité?

Složité to není, taky jsem se ptal, jestli to mají zmapované nebo ne, spíš jsem myslel, jestli to nemají někde na jejich stránkách, ale když to nemají zmapované, tak se nedá nic dělat.

Než zase vyplodíte podobnou krávovinu té Vaší, tak si to první zjistěte at tu nejste za blbce jako ted

Jenom někde, viz. aktuální pokrytí Google street view http://s20.postimg.org/d0e7e09t9/screenshot_97.png .

Ono nejde ani Rakousko ...Spíš má Google problém s legislativou příslušného státu.

Zato u nás žádné omezení nehrozí. Naopak tuto službu hojně využívá Katastrální úřad k porovnání s jejich záznamy, zda někdo náhodou nemá načerno postaven nějaký přístřešek - a příslušnému doměření pokuty(klidně 50 tisíc).A potom řeknou - no, asi máte "hodné" sousedy. My bychom to třeba nechali bejt, ale když to někdo "nahlásil", tak ze zákona musíme konat... Jinak bychom se sami vystavili potížím....

Tuším i proti nezákonným solárníkům. Google umí vydělat.

Máme jedno z nejlepších pokrytí streetview v Evropě, údajně i na světě. Příčina je taková, že ČR je jediná země v Evropě, kde není GoogleMaps nejpopulárnější služba toho druhu, u nás pořád vede Seznam a jeho Mapy. A tak se Google snaží a mapuje kdejakou díru...