» Poradna » Web a internet

Google Maps API v3

Zdravím,Potřeboval bych poradit. Mám API map a do nich potřebuji vložit cca 350 míst(ikon prodejen). Prvních 10-15 míst mi vše fungovalo, ovšem další body(místa) už to začalo ignorovat. Nejspíš nějaké omezení VARu. Kód jsem poslepoval z javascriptů přímo od Googlu, bohužel kódu jako takovému nerozumím. Někde jsem musel udělat amatérskou chybu..Byl by někdo ochotný mi poradit jak na to? Popřípadě i jak těch 350 míst naimportovat, aniž bych to musel ručně opisovat a hledat GPS souřadnice.http://pastebin.com/JJT8ML4zDěkuji mockrát za jakoukoliv pomoc!

Odpovědi na otázku

Může se na to někdo kouknout prosím? Jsem ochotný i dát finanční odměnu za pomoc.

Napiš email a můžu na to mrknout, taky jsem Google Api používal

To by bylo super! lordpatricuz@gmail.com Budu čekat na email. Díky