» Poradna » Web a internet

Google drive - titulky

Dobrý den,před časem google změnil vzhled google drive a nemohu nikde najít možnost editovat video, abych do něj vložil titulky. Schovala se někde tato funkce, či tam prostě není ? Děkuji

Odpovědi na otázku

Google Drive nie je video editor! Je to ukladací priestor. Tam sa video editovať nedá!

To netvrdim. Pouziva normalni "youtube" prehravac, ve kterem se daji pouzivat titulky. Sly tam i driv vlozit prave pres drive, ale nyni tu moznost nemuzu najit.