» Poradna » Web a internet

Google chrome

Zdravím, včera se mi pokazil google chrom a vložily se tam nějaké motivy atd. Google chrom jsem odinstaloval a nainstaloval jsem google chrom z oficiálních stránek. Bohužel mi google chrom nejde.. Při spuštění se zobrazí malé šedé okno a nic se neděje viz. Screen http://www.imgup.cz/image/tTWMám Windows 8.164bitPředem děkuji za rady.

Odpovědi na otázku

Máš poškozený uživ. profil ve kterém je uloženo veškeré nastavení. Proto přeinstalace Chromu nepomůže jelikož se znovu načte ten pošk. profil. Řešení:1. Ukončit Chrome2. Smazat složku s profilem.3. Spustit Chrome. Hotovo.Složka "User Data" s profilem je zde:C:\Users\uživatel\AppData\Local\Google\Chrome(zapni si zobr. skrytých složek v Průzkumníkovi)

Zdravím, snažil jsem se jít dle vaších pokynů, ale žádný profil google chrome se ve složce kterou jste uvedl bohužel nenachází. Snažil jsem se proto najít i v jiných složkách, ovšem bez úspěchu. Prosím opět o radu. Děkuji..

1. Složka kterou hledáš se jmenuje User Data2. Do adresního řádku Průzkumníka napiš:%USERPROFILE%\Local\Google\Chromea zmáčkni enter.3. Smaž složku User DataHotovo!

Oprava - ta adresa je správně:%USERPROFILE%\AppData\Local\Google\Chrome

Děkuji moc za pomoc.

Zdravím, udělal jsem tak jak jste napsal, ale bohužel se tato složka v mém počítači nenachází. Myslím že je to kvůli tomu že jsem již původně google chrome přeinstaloval. Opětovně prosím o Vaši radu. Děkuji

Hledáš chrome..???Google tam zcela jistě najdeš, tak to kur.va už smaž.. tu zkurvenou složku "Google" označ, stiskni(podrž) Shift a klepni na "Delete"

Takový debil snad ještě nejsem.. když dám smazat složku google tak nemůžu protože google je otevřen v průzkumníkovy.. prostě to nejde..

Určitě tam je, přeinstalace s tím nemá co dělat - zřejmě jsi PC analfabet - požádej někoho druhého, když neumíš ani takovou jednoduchou věc...

3 dni řešit smáznutí jedné složky!!......

Ani odinstalace / přeinstalace nemaže některé položky a nastavení aplikací, v Průzkumníku povol zobrazení skytých a systémových souborů:https://abload.de/img/cap00768say3s.pngpak jdi do této složky a vymaž:https://abload.de/img/cap0076970lk4.png

http://www.jpeg.cz/images/2016/10/19/kEIH3.pngNechce mě to pustit.. nemůžu smazat ani žádnou složku uvnitř složky Google

Pokud chceš jakoukoliv aplikací zasahovat do systémových složek musí být spuštěna s patřičnými právy, jako Admin:https://abload.de/img/cap00770enaxk.pngplatí i pro TotalCommander a další.https://abload.de/img/cap00771tuajd.pngPak vypni Chrome, podívej se, že žádný jeho proces neběží (má tam odkládací prostor) a složku vymaž, při stisknutí Shift + Del se koš vynechá.

NIKDO TI NEŘÍKAL, ŽE MÁŠ MAZAT SLOŽKU "GOOGLE" V PROGRAM FILESMÁŠ SMAZAT SLOŽKU "USER DATA" KTERÁ JE JINDE!!

Složku "Google" v Program Files(x86), kterou se snažíš smazat, můžeš jen tehdy, máš-li chrome odinstalované v "Programy a funkce"(Ovládací panely/Programy a funkce)Co se týče toho poškozeného profilu Google Chrome. Jsou dva způsoby, jak to opravit. 1. Ponecháš nainstalované Chrome v PC a smázneš jen profil.. 2. Odinstaluješ Chrome a poté(po restartu) smázneš veškeré zbytky, včetně profilu Píšeš, že nejsi úplný debil.. tak hurá do toho.. Po odinstalování Chrome zkontroluj i Program Files(x86) zdali tam ten zkurvenec Google na tebe stále čumí.. smázni ho.. A pokud se nebude dařit, tak ho na 100% v nouzovém režimu lehce smázneš.. Co se týče toho samotného profilu Chrome. Jak zobrazit skryté složky...???1. Ovládací panely - možnosti složky(ve W8 a W10 tam spíše bude "možnosti průzkumníka".. Klepneš na něj a v tom otevřeném okně klepneš na záložku "zobrazení".. najdeš "Skryté soubory a složky" a označíš možnost zobrazit skryté složky.. Tohle provedeš jen dočasně, až budeš mít hotovo, vrátíš nastavení zobrazení skrytých spouborů zpět, tedy nezobarazovat.. 2. Klikneš na disk C, klikneš na: Users/tvoje jméno/Appdata/ Local .. a v té Local složce s klidem v duši smázni celou tu složku "Google".. označ ji, podrž klávesu Shift a klepni na Delete.. Fertig Je to pro pochopení dost polopatické..??? Doufám, že ano..

Postupoval jsem dle vašich pokynů a povedlo se :)) děkuji

Dlouhodobě jsem používal Váš prohlížeč Chrome a byl jsem velice spokojený. Až do dnešního dne, kdy chvíli po spuštění chromu stouplo vytížení procesoru na 100 % a dlouhodobě to tak zůstalo, tak jsem musel přejít na jiný prohlížeč. Můžete mi poradit čím to může být a jak to odstranit? Předem děkuji.jiri.matej@seznam.cz

Stejný problém jako předřečník. Pokazil se mě Googl chrome a od té doby mě nejde nainstalovat. Nevím si s tím rady. Děkuji předem za radu.