» Poradna » Notebooky

Google chrome nejde nainstalovat

Ahoj, mám nový notebook Lenovo s nejnovějším OS Windows 10, zrovna jsem to spustila a jako první intuitivně stahuji Google Chrome, ale místo toho se mi zde zobrazí následující informace. https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t35.0-12/15682175_13285... Ostatní programy se mi tam ale v pohodě nainstalovaly (Photoshop C6, WinRAR...) Nevíte, jak bych to mohla spravit? S Internet Explorerem nejsem moc velká kamarádka a na Google Chrome jsem víc než zvyklá, děkuju moc!

Odpovědi na otázku

Máme stejný problém a opakované stažení nepomáhá. Win10, 64bit

Mám Win 10 ve virtuálce a tenhle odkaz normálně funguje.. O.K. jdu do virtuálky a mrknu na to..

Funguje, + ona má problém s instalaci ne se stažením,takže problém bude v OS, něco blokuje instalaci

Funguje i samotná instalace.. !Před chvilkou jsem Chrome odinstaloval.. Pak restart. Smáznul jsem veškeré zbytky na "céčku" a v AppData - profil. Pak jsem opětovně Chrome stáhnul z toho odkazu a v pohodě nainstaloval.. Win 10 mám Build operačního systému: 14393.576

NAONEC POMOHLO VYPNUTÍ antiviru a firewallu

Pak to blokuje zřejmě ten zkurvenec Smart.. nebo přiblblej DefenderObojí bych vypnul..

z tohohle odkazu to právě nejde. ani ze stahuj.cz apod.

mam stejnej problem

Zdravím, já taky dostal nový Notebook ze 4K displayem a píše mi to samé. (64bit verze chromu.)

Edit: Díky za radu. Byl to ten zapnutý Smart filtr.

Zdar, kde se ten Smart filter vypina ? Diky za odpoved.

nejde mi nainstalovat plugin konverzace pomozte nainstalovat něco jineho moc děkujimoc

Nejde mi otevřít chrome