» Poradna » Programy

Google Chrome 64-Bit

Dobry den,Pred chvilou som si nainstaloval Google Chrome asi 64-Bit a chcel by som vedieť ako zistim, ze ci je to naozaj 64-bit ?Doteraz ked som dal spravcu uloh, tak pri chrome bolo 32 to zanmena, ze to bol 32 bit, ze ano, ale pri tomto nie je 32, nie je tam nic, to zanmena, ze to je 64 bit ?Co ma zneistilo, Chrome sa mi nainstaloval do Program Files x86, neinstaluju sa tam iba 32 bitove aplikacie ?Aky mam chrome 32 alebo 64-bit ?Mohli by ste mi poslat odkaz na officialnu stranku kde mozem stiahnut Chrome 64 bit, aby som si overil, ci som stahoval zo spravnej.dakujem

Odpovědi na otázku

Tvoje obavy jsou zbatečné. Máš 64bit. Ano instaluje se do Program Files (x86)Ve Spr. úloh je vidět, že nemá *32.Ve spuštěném Chromu běž do Nastavení > O aplikaci Google Chrome a tam uvidíš jeho verzi 37.0.2062.94(64-bit)

Dakujem velmi pekne, mam to tam : Verzia 37.0.2062.94 unknown-m (64-bit)ale tu na Zive, ked dam kurzor na ikonu chromu vedla mojho mena a IP adresy tak tam mi ukazuje verzia 38.....Preco?

To co ukazuje na živě není směrodatné!

a preco?

Je to jen pro představu, když se řeší problémy. Málokdy se to trefí.