» Poradna » Programy

Google Assistant

Ahoj, neví někdo jestli se dá na android 4.4.2 nainstalovat Google assistant, případně jak?

Odpovědi na otázku

Potřebuješ min A. 6.0 roota + xposed

Dobrý den . Mám problém včera se mi sám od sebe restartoval telefon a po znovu zapnutí se čelí resetoval .. Chce to po mě účet na Google který je smím telefonem synchronizovaný , jelikož měl můj telefon půjčení bratr a měl tam svůj účet tak jsme prostě zkoušeli vsechni účty ale bohužel telefon mě vůbec nechce pustit dál a zkoušeli jsme už vážně vše ... Nemáte stim prosím někdo zkušenosti a neporadí tě . Děkuji moc