» Poradna » Web a internet

Google adsense

Už jsem tu zde podobný dotaz přidával a moc jste mi pomohli.Jsem v téhle fázi. Čekám, až mi zašlou pin a také mi poslali částku od 1 do 10 korun na "test" a musím částku, kterou mi poslali přesně úvest, aby jsem bankovní účet ověřil. Jsem tedy už v pokročilé části. Čeká mě ještě tedy něco?

Odpovědi na otázku

Uz ta caka iba prosperita, peniaze a luxus.

Případně finanční úřad, když to nebudeš správně danit.

tak ať si to přesměruje na helenčin ostrov, kypr nebo podobny

Co da tyka toho cypru...tam bych to neposielal....tam za chilu bude platit muslimske pravo šaríja a kto vie ako mu to zdania oni.... nie ze potom bude v televizii klacat v oranzom pyzame a za nim mu bude chlap s tupym nožíkom pižlat krk