» Poradna » Ostatní

Google - email

Dobrý den, potřeboval bych kontaktovat přes email Google (Google Play) a nemohu najít email. Můžete mi prosím poradit jak ho získat? . děkuji

Odpovědi na otázku

V menu aplikace G.P. máš položku Nápověda a zpětna vazba.

Jo, ale kde tam najdu abych je kontaktoval přes email?

Nemuzu se prihlasit na novy telefon zapomel heslo

Dobrý den ,nemohu se přihlásit do googlu,již několikrát jsem to spletl,la,nevím přesně na kterém úctě ,nepamatuju si ani heslo a nevím kam se obrátit,mam tam 1500 fotek a nerada bych o ne přišla.Puvodni přihlášeni bylo totiž ještě na starém čísle a teď mam nové číslo a nový telefon.Dekuji Koblasova