» Poradna » Web a internet

Gmail

30.3. vydal Google update Gmailu pro Android. Výsledkem je uplně nefunkční aplikace. Po otevření se ukážou nové maily, ale pouze předmět, po kliknutí na zprávu se obsah nenačte, jen načítací spinner.Při pohledu na komentáře k appce je to v podstatě 90% jedna hvězdička, evidetneě aplikace momentálně nefunguje 90% uživatelům.Uprimně nechápu Google, po 6 dnech to neopravili, sám se vývojem zabývám a okamžitě bych udělal rollback na předchozí verzi pokud bych problém během pár hodin nenašel.Rád bych proto nainstaloval starší verzi. Oficiálně to ale nejde, proto se chci zeptat jestli neznáte nějaký ověřený zdroj, kde by se daly najít předchozí verze appek. Bojim se stahovat apk z nějakých pofidérních zdrojů, případně jestli se tohle děje ještě někomu, jestli se nepodařilo vám najít nějaký řešení, je to fakt neuvěřitelný, že to takhle už 6 dní nechali, je to uplně nefunkční.

Odpovědi na otázku

Mě na Androidu 4.4.2 GMail funguje. Zprávy jdou "rozbalit". Každý den aktualizuji.

Mrkni se na recenze na Play.... z posledních 2-3 dní

Android 6.0 LG G3. nezaznamenal som žiaden problém. chyba je inde! nie v aktualizácii!

Přečtěte si recenze na play od nejnovějších, polovině minimálně to vůbec nefunguje

recenzie si síce prečítať môžem, ale nič to nezmení na fakte, že to funguje. možno je problém u providera! synchro vám nefunguje pri dátovom pripojení cez SIM kartu? nefunguje pri pripojení wi-fi? neodsledoval to niekto?

asi to není přímo odpověď na otázku, ale...Aplikaci Gmail nepoužívám už od vydání aplikace Inbox by Gmail, naprosto spolehlivé a funkční řešení. Mimochodem, taktéž přímo od Googlu

Znám a zkoušel jsem, ale nesedne mi to.

Mam stejny problem (S5), ale treba pritelkyne ho nema (S7). Zkousel jsem vsechno, i preinstalovat telefon, ale nic. Na tabletu taky funguje (Nexus 7 2012). Na S5 jsem musel jsem nainstalovat jinou mailovou appku.