» Poradna » Web a internet

Gmail - nejde se přihlásit, ani obnovit heslo.

Dobry den.Mam problem s gmaile a to ten ze se nemohu prihlasit ani vyresetovat heslo..je nejaka cesta jak se spojit primo s googlem a nejak obnovit heslo?//Upraven titulek porušující základní pravidla poradny:Pište vždy jednoznačné titulky, nikoli pomozte, DOTAZ a jiné nicneříkající texty. //

Odpovědi na otázku

Vypadá to na troubu. Platí - samozřejmě - že pokud se nelze přihlásit, nelze ani resetovat password.

ani bych se nedivil, kdyby mu to neslo heslo zjistit po šesté, leda by měl na g+ plno dvojníků z

Ale notak, to samozřejmě jde...

....tohle je přesně obraz poradny zive, misto rady nadávky, když o tom viš ho.no, tak aspoň nenadávej...

trouba de, ale to ho no ne

Ano, vypadá to na troubu - neví, ale radí.

Ja teda neviem, ale i Gmail má možnosť, kedy sa dá poslať "náhradné heslo" pre prihlásenie. Stačí len zadať e-mail, kde sa to pošle.https://support.google.com/mail/answer/41078Ovšem! Ak je niekto taký "múdry", že v nastaveniach pre Gmail si neurčí sekundárny e-mail - má problém. Potom mu nezostáva nič iné, len si založiť ďalší účet (kdekoľvek - okrem Yahoo, kde šmírovali v reálnom čase!), použiť možnosť "Zabudol som heslo", dať ten nový e-mail a príde kód na vstup do pôvodného g-mail účtu. A potom si môže heslo v Nastaveniach navoliť nové.

Ano, přesně tak...

Partiku zkus svůj profil na G+ a pak se přes měj dodstat nějak na zabezpečení. Mě se tam ukázal můj sekundární email, zapomenutý stejně jako číslo tel. které jsem tam vyplnil. Máš těch profilů vela, na netu pilný jako včela.