» Poradna » Notebooky

Glitch ve hrách

Dobrý den,chtěl bych se zeptat, jestli nevíte co se mi děje s grafikou. Nejdřív vše fungovalo jak mělo, ale poté se mi během hry začlo dít tohle. [IMG]http://i61.tinypic.com/9jm7hz.png[/IMG]

Odpovědi na otázku

Umírá ti grafika. Jaké máš teploty v zátěži?

A máš notebook nebo pc, popřípadě jaký notebook (přesně) nebo jakou grafiku v pc.

Mám notebook Acer Aspire E15 Midnight Black NX.MQ0EC.001 a grafika nvidia geforce gt 840m. Teplota je asi 50 stupňů při záťeži.

Zkus reinstalovat ovladače, ale asi fakt odchází přehříváním (u něčeho náročnějšího) je to přece jenom acer...

I to jsem udělal, ale stále nic...

Zkus projet PC Aida64. Reinstall hry nepomohl?

+ v BIOSu vypni "externi" grafiku a zkus, jestli to dela i na integrovany. Pravdepodobne to pojede jen na low, ale za zkousku to stoji.

Pokud je v zaruce, reklamuj to.

A profoukni jeste clazeni.

a co je ta hra opegl pokud se rozsype opengl udela to podobne artefakty ale pres celou obrazovku a naskoci nvidia doslo k selhani opengl

Pouzivani care, tecek a podobne asi nejde. Tez razeni do zakladnich logickych celku je na tebe asi dost narocne...

*carek