Gk chyba

Dobrý den mám problém s gk zapnu pc všje je ok .Chci zpustit nvidia control panel ale vyskočí hláška že gk nebyla detekována .Podívam se do správce zařízení a tam to halási kod chyby 43.Vypnu pc a zapnu windows vista který je nainstalovaný na druhém hdd a vše je bezchbné a funkčni.Spustim w7 home premium a už to nejede.Sestava Cpu amd 2x 64 3800+ 2ghzRam 4x 1gbGpu asus nvidia gt 440 1gb Mb m2r-fmv Díky za rady.

Odpovědi na otázku

Když ti to na Vistě jede problém je tedy v OS W7, zálohu jistě máš ne?

Mimochodem ty máš Vistu / W7 kombinaci? To je normální? K čemu?

odinstalovat ovladače restart a naistalovat ovladače ktere stahneš na nvidia strankach

Nejnovější ovladač mám ale pořád to samé.Mám možnost přeinstalovat os na windows 7 home premium myslite že by to něčemu pomohlo?

A co použít jiný starší = někdo nový není dobrá volba.

Jaký starši xp podpora skončila a win starter je na nic.

Starší ovladač!

Nic se nemňení.

Třeba jsi si nějakým "optimalizátorem", "cleanerem" či dalším programem rozhodil OS zkus novou instalaci, když nemáš zálohu.