GeForce Experience

Ahojte. Dostal som kód na hru zdarma od nVidie. Kód na hru bol ku grafickej karte GTX 1070 ale ja svojom PC mám grafiku GTX 960 a keď chcem kód uplatniť cez aplikáciu GeForce Experience tak mi vypíše že kod na hru nejde pouzit ku aktualnemu hardwaru. Ešte nedávno to fungovalo tak že kod sa zadal na nvidia stranke a hru si dostal. po novom zadavas kod do aplikacie GeForce Experiencechcem sa spýtať ako oklamať aplikaciu aby si myslela že mám v PC grafiku GTX 1070, poprípade skadiaľ s registrov číta akú grafickú kartu mám v PC ?? podla mna v registroch stací zmeniť oznacenie kodove karty ale neviem kde

Odpovědi na otázku

Nejde to

To si tu hru rovnostiahni z warez-ov.Porusujes tak licencne ujednanie.

nV proste zmenila mechanismus aktivace na pribalovane hry. Jestli to byla jejich iniciativa, nebo to tak chce vydavatel, netusim.Jestli nejaky program na zfalsovani infa o HW existuje, to taky nevim, ale i kdyby, tak v kombinaci s GFE a daleko slabsi grafikou by to mohla byt sranda (i bez GFE, stacilo by jen hodit automatickou optimalizaci ve hre), do kompletniho prekopani grafickeho nastaveni se dneska z lenosti pousti malokdo.

Zkus to tady :https://redeem.geforce.com/cs-cz/I když si nejsem jisty, jestli to není jina varianta a jestli GFE nemá jiny mechanismus overovani a opravdu zalezi na graficke karte...