Gaming PC?

Přátelé,obracím se na vás s prosbou, vlastně spíše dotazem, jestli má cenu investovat do tohoto stroje: http://www.czc.cz/55soeuibl0jkk9r9j0eamokq1... Počítač by byl využíván na hry, rád bych na něm zkusil Oculus (DK2) a byl by vvyužíván i na občasný rendering.Děkuji za každou radu/připomínku

Odpovědi na otázku

Nároky pro Oculus neznám, takže se k tomu nemohu vyjádřit. Ale jinak je to složeno celkem rozumně. Volil bych nějakou lepší bednu, která jde osadit více větráky, aby nebyl problém z bedny odvětrat odpadní teplo z grafiky aniž by to muselo být zbytečně hlučné.Slušné levné skříně dělá třeba SilentiumPC. Třeba něco z M23/M25/M30 atd. Do všech jde dát až 5-6 větráků, a i bez nich bude teplo utíkat samo horem. A v neposlední řadě jsou širší a vejde se do nich Fera 2. Do té Evolveo se vejde jen Spartan / Spartan Pro (tedy jen chladiče s 92mm větrákem).

Děkuji za odpověď :)

Tak oprava, Ta Fera 2 by se tam mohla vejít, ale nikde jsem zatím nenašel přesné vnitřní rozměry, takže ti to neřeknu na 100%. Každopádně je skoro o 2cm užší než běžné skříně, kam se velké chladiče vejdou bez problémů, takže buď to vyjde přesně nebo bude trochu chybět.