Game

čus mam dotaz mam gta 5 když to chci spustit napiše mi to program přestal pracovat nevim co stim vyzkoušel jsem ovladače na grafiku directy spustit přes spravce a nic pc mam dobrej rozjed bych to prej měl uplně v pohodě :) nevim co stim seru se stim už tyden :D

Odpovědi na otázku

Utíkej si tu hru koupit!!

Začni češtinou, pak jdi za rodiči ať ti dají peníze na zakoupení hry.Jak jednoduché.Ale spíš zůstaň u té češtiny, protože píšeš jako debil

nemam keše nato abych to kupoval :D a na češtinu sem se vas neptal chtel jsem radu :)