» Poradna » Programy

Fyzicke poradi souboru na vypalovanem dvd,program pro zobrazeni poradi souboru

Dobre rano,je ranoProsim neznate nejaky program ktery by zobrazil fyzicke rozmisteni souboru na DVD (od stredu k okraji disku) ? Jak se urcje poradi napr dvou slozek - podle poradi jak jsem je do vypalovani pridal nebo podle nazvu(abecedy)DIK

Odpovědi na otázku

Asi podle názvu, ale k čemu vám to bude?

Pořadí určuje aplikace, která data vypaluje. Může to být podle abecedy, nebo podle pořadí jak jsi to označil a nebo třeba podle nějakého IDčka, které ani nevidíš.Na zobrazení pozice můžeš vyzkoušet aplikaci DiskView: https://docs.microsoft.com/en-us/sysinternals/downlo... Jen tam to zobrazení je celkem nahouby, hlavně když tam máš spousty malých souborů, tak se trefit na ten 1px je hrůza. Ale jestli tam máš jen několik velkých souborů tak je to v pohodě.To už je lepší zobrazení v aplikaci Defraggler (stačí portable verze):https://www.ccleaner.com/defraggler/buildstam si klikneš na čtvereček a vidíš jaké soubory se v něm nacházejí.Jen netuším jak ty aplikace fungují na DVD, já to zkoušel na disku.

SRI, na CD/DVD to nefunguje.

14:53 u nás není ráno. K čemu ti bude znát pořadí vypalovaných souborů? Upřesni, o co se vlastně snažíš, možná se jen špatně ptáš.

Setkal jsem se s tím, že přehrávač soubory přehrával v pořadí jak byly fyzicky zapsané na disku.

v tom případě by nepotřeboval program který mu řekne v jakém jsou pořadí.. přehrál by to a věděl by...

Normalne by to mel vypsat i obycejny prikaz DIR bez parametru...U novejsich spravcu souboru to vetsinou uz zobrazuje v nejakem navolenem poradi.napr. "stary" Norton Commander to umel zobrazit i netridene:http://www.imagehosting.cz/

To pořád samozřejmě umí. I nejnovější TC.

Beru zpet, TC to umi (nektere jine to ale opravdu nemaji).Ja ho nepouzivam a opravdu je tam polozka Zobrazit bez razeni...

Vypaluji pouze v programu Nero, po nakopírování souborů seřadím jak potřebuji a tak jsou vypálené. Program používám mnoho let a jsem naprosto spokojen. Také proto, že má řadu funkcí a možností nastavení.