Funkční mikrofon nefunguje

Zdravím, mám mikrofon "Shure Prologue 12L". Včera fungoval naprosto skvěle a dneska nefunguje. Když vpíchnu Jack do PC, tak se mi zobrazí kolonka, že připojuju mikrofon, a že byl úspěšně vložen. Bohužel, nikdo mě neslyší a když mluvím, tak v nastavení nevidím ani 1% hodnotu hlasitosti z mikrofonu... Db mám +30 v nastavení a hlasitost na 100%. Nevíte co s tím prosím? Jinak mikrofon Trust mi v PC jede bez problému. Přikládám screen - https://ctrlv.cz/O2gK

Odpovědi na otázku

Že by se porouchal ??? Zkus ho v jiném PC.Poškozený kabel, přepínač, ...

Zkusil jsem ho v mobilu a taky nic. No možná ten Jack, ale Jack je vyměnovací..

Když nefunguje ve dvou zařízeních, tak asi funkční nebude. A to že včera fungoval nic neznamená. Snad každá věc, před tím než se porouchá, tak funguje.

Ju, ale většinou spadne, nebo prostě víš, že jsi s ní něco udělal špatně... Né že na tu věc ani nesáhneš a přestane fungovat.

To je ale úplně normální, že něco napřed funguje a pak najednou ne :)

Co míníš tím "vyměňovacím" ??? Redukce ze 6,3 na 3,5 mm ???

Funkční mikrofon nefunguje...To je jako pojízdné auto nejede 😋

"Funkční mikrofon nefunguje", protože den předtím jel úplně v pohodě a ukazuje se mi v PC kolonka, že je připojený, ale slyšet mě prostě nejde. A když s Jackem zahýbu v PC, tak to udělá takové ty chrčivé zvuky a v PC se ukazují ty hodnoty mikrofonu, že do toho něco "mluví", ale to je pouze to zachrčení s hýbáním Jackem

Takže je poškozený jack nebo kabel v blízkosti … ustřihni tak 10 cm a naletuj nový jack (ev. původní, pokud je dobrý).

Ty si povieš , že nakletuj tam nový jack , ako by "heslo" do tejto diskusie bol letovací kurz! Pri tom 95% prítomných nemá šajnu o tom ako sa naletuje jack na káblik.

Prostě "funkční mikrofon nefunguje" je nesmysl. Očividně funkční není, proto nefunguje. Podle toho chrčení je asi problém v kabelu nebo v jacku.