» Poradna » Web a internet

Funguje vám ulozto.cz ?

Funguje vám ulozto.cz ? opsat ten text. neuvěřitelný

Odpovědi na otázku

Ano, všechny systémy běží na 100%.

prosím tě , tak nevíš proč mi to najednou hlásí: "špatně opsaný text " 30krát dokola.

Klávesnice? Znaková sada?

Řekl bych, že ne-e. Taky občas mívám s uložto tyto problémy - prostě se to šprajcne na zadání kódu - někdy mi pomůže to, že počkám, že promažu cookies, nebo to zkusím přes jDownloader... už nevím, co mi tenkrát pomohlo, nicméně něco z toho aplikuj a snad to bude fungovat

Nevím, to se mi ještě nestalo.

Od včera mám stejný problém

tak nejsme sami

Co s tím PC propánakrále provádíte, hrůza. Odebrat licenci pro práci na PC.

když májí ten samý problém dva ve stejném čase, ale jsou každý na jiném místě, a neznají se, tak závada není ani u jednoho z nich, ale někde jinde, že ?To je podle teorie relativity od A. Einsteina. dá se to vyjádřit i matematickou rovnicí .....

NEFUNGUJE. Vo free rapid download manazeri mi pyta CAPTCHA, co dovtedy nerobilo a ked captcha zadam, nechce ho akceptovat. Takisto ked chcem stahovat priamo zo stranky, neakceptuje captcha. pokazde vypise, ze text bol opisany zle.Ale niektore subory stiahnut idu, ale je ich velmi malo. Chyba je na ich strane.

FreeRapid se mě na kontrolní kód nikdy neptal, ne u tohoto serveru. Máš aktualizované plug-iny?

Nielen to, ale aktualizoval som aj samotny free rapid na 09u2. A stale otravuje s kodom.

Ten, co klikol na minus, bol tajne u mna a zistoval to a zistil, ze si vymyslam. Proti takym geniom si bez sance nieco nakonfabulovat.

taky mám tehle problém,chci si stáhnout wowko přes uložto (má 10 partů takže freerapid),a když tam přidám to url,tak mi to tam zahlásí 'chyba captcha id key' takže si opravdu nevymejšlí,a navíc mi nejde update,zahlásí to něco s domovskou stránkou dám ano a děje se hovno

Úplně v pohodě.....

Mně captcha na uloz.to v posledních pár dnech blbne na dvou počítačích, tzn. někomu může, někomu nemusí jít špatně. Opisuju třeba 5x různý kód a až na pošesté mi to vezme. :)

A možná, že je dobře, že ti to nefunguje. Jelikož jsi známý warezák, tak aspoň nebudeš chvíli warezit a systém ti bude fungovat jak má.

si myslíš že chodim jenom na ulozto ?...tady neni jinej smajlík jak se směju.ulozto.cz je nejslabší web na stahování, ale něco co jinde neni se tam najde.Jinak to stále nefunguje i v jiných prohlížečích, ani fake ip adresy Možná za to budou chtít platit ten kredit s kterým tam stále otravují.

Tak my to tu o tobě víme, že jsi kovanej zloděj a dotahuješ pomalu ale jistě Zonda a Páju.

sice to stahuju, ale nepoužívám......takže

To vykládej Hurvínkovi. Proč bys to stahoval, když to nepoužíváš? A proč bys zde dával pak dotazy, že ti nejde to a to na kradených W7 Ultimate? Ale neboj, taky na tebe dojde.

Len na upresnenie, software sa neda ukradnut, iba skopirovat. Kradze je definovana, ked povodnemu uzivatelovi vec fyzicky chyba. Ked to skopiruje, tak to nikde nechyba a dotycny sa nedopusta ziadnej kradeze, ale porusovaniu autorskych prav. Jurisdikcia toto definuje uplne jasne. Nazyvat to kradezou, je rovnake, ako nazvat zabitie nestastnou nahodou sprostou vrazdou.Umele a neprirodzene "autorske prava" ktore vznikaju roznymi autorskymi zakonmi zo statnej moci, naozaj nie su skutocnym vlastnictvom, ale tym, ze obmedzuju prirodzene vlastnicke prava a miesaju sa do prirodzenych principov sukromneho vlastnictva, vytvaraju prostredie, v ktorom akoby zdanlivo fungovalo "vlastnictvo diel". Premieta sa to aj do nasho pouzivania jazyka: ked myslime na "autorsky zakon", hovorime o autorskych "pravach" (pritom to ziadne prava nie su, su to len statne vysady), o kopirovani ako "kradezi" (pritom sukromne vlastnictvo autorov nie je narusane, cize o ziadnu kradez neide) alebo o intelektualnom "vlastnictve" (aj ked o ziadne vlastnictvo neide).Kupou vyrobku, ktory je kopiou diela, sa tato kopia stava vasim vylucnym sukromnym majetkom a z hladiska prirodzenych prav nie ste nijako obmedzovany s nim akokolvek nakladat - nesposobujete nikomu nasilie. Cize mate pravo ho aj kopirovat a predavat kopie ako "dalsie vydania" povodneho diela. Autorske prava, prirodzene prava nezmyselne obmedzuju a sluzia iba na odstranenie prirodzenej konkurencie. Ale tento clanok nepojednava o tzv. "autorskych pravach" a zakonoch, ktore vase prirodzene prava nezmyselne obmedzuju. Autorske prava su specialnou statnou vysadou, privilegiom a monopolom, ktore stat udeluje a silou vynucuje. Nie je to nic prirodzene, ani spravodlive. Ja len dodavam, ze tento nazor nemaju iba ti, co "nikdy nic nevytvorili" ale kopec tych, co uz par hodnotnych a znamych veci vytvorili.

Blábolíš z chlastu. Když si tvůrce SW dává nějaké požadavky má na to právo. A neslučuj nějaká multimédia a SW u něho okrádáš programátory a neumíš si jen přiznat, že jsi zloděj. Když už to děláš, zalez do kouta, tiše šoupej nohama a mlč.

mám pocit, že stahovat software můžeš, ale nesmíš ho používat.ale nejsem si jistý.a můžete mě nahlásit, ted jsou za bonzování odměny.

SW právě stahovat nemůžeš, pokud není z oficiálních zdrojů. Stahovat můžeš zatím jen filmy a hudbu, tam se to toleruje. Nic hlásit nemusíme, ty to uděláš sám. Stačí až si stáhneš nějakou novou hru nebo cracklý SW přes torrenty.

..." - cize ked technologicky pokrok umoznuje nieco robit lacnejsie a rychlejsie tak to treba zakazat aby sme neprisli o nase stare dobre casy? Rovnako okrada jeden kounkurent druheho, ked vyraba rovnaky produkt lacnejsie.Monopol je subjekt na trhu, ktory ma velmi slabu konkurenciu. Statny monopol je taky monopol, ktory vznika zasluhou statnej moci, ktora urcitemu subjektu na trhu prideli nejake privilegium. Napriklad pestovatelia a predajcovia jablk si v sucasnosti na trhu konkuruju. Keby odrazu stat uzakonil zakon, podla ktoreho jablka smu predavat len ti predajcovia, ktori si v danej lokalite otvorili obchod ako prvi (vymyslime si napr. tesko v bratislave), stalo by sa tesko statnym monopolom v predaji jablk. Ktokolvek, kto by si vypestoval a predaval jablka, by sa proti tomuto zakonu prehresil. Podobne aj kopirajty su statnym monopolom. Stat dava privilegium autorovi diela, aby len on mohol toto dielo kopirovat, nikto iny nesmie. Umely statny jablkovy aj kopirajtovy monopol zasahuje do vlastnickych prav druhych, pretoze im diktuje ako smu alebo nesmu nakladat so svojim vlastnym majetkom. Teda napr. nesmiem pestovat a predavat moje vlastne jablka alebo nesmiem pouzivat moju vlastnu napalovacku, CD-cka, kopirky atd v mojom vlastnictve. "Autor cize tvorca SW sa na slobodnom trhu bez kopirajtov môže rozhodnúť dielo nezverejniť, môže jeho kópie prenajímať s akýmikoľvek dohodnutými a oboma stranami odsúhlasenými zmluvnými podmienkami (napr. zákaz šírenia), ale nemá dosah na konanie tých, ktorí s ním žiadnu zmluvu neuzavreli."Civilizacia sa rozvijala vdaka slobodnemu sireniu a kopirovaniu myslienok. Autorske prava a podobne, lobbovymi skupinami presadene zakony su v podstate zlocinom proti civilazacii.Pred 20 rokmi sme tu mali zakonom danu veducu ulohu strany. Autorsky zakon je eticky rovnakym vynucovanim zo statnej moci. Jedina vec sa mu upriet neda, dokonale dokazal vymyt mozgy ludom, Ukázat celý příspěvek

Este pre zjednodusenie to poviem taktoAj keby sa v nejakom alternativnom vesmire autori zivit tvorbou nedokazali bez kopirajtov (lebo v nasom vesmire to funguje velmi dobre, akurat urcite zaujmove skupiny sa tuto realitu snazia ututlat a masmedialne pretlacat opacnu propagandu a vymyvanie mozgov), tak to by este stale nebolo dostatocne ospravedlnenie pre narusenie existujuceho prirodzeneho principu sukromneho vlastnictva, spravodlivosti a slobody. Priklad: na slovensku nemame zakon, ktory by urcoval, ze prvy zahradkar, ktory vypestuje nejaku zeleninu (napriklad v nejakom obdobi dajme tomu kazde 2 roky) ma vylucne pravo predavat taku zeleninu, nikto iny uz to iste nesmie pestovat. Znamena to, ze bez takehoto zakona sa ja nedokazem uzivit predajom mojej prvo-vypestovanej zeleniny, pretoze po mne pridu ini zahradkari ktori pestuju to iste a ponuknu to na trhu s lepsou cenou. Zda sa vam spravodlive z toho usudzovat, ze potrebujeme taky zakon, aby som sa mohol zivit predajom mojej prvo-vypestovanej zeleniny? Ja veru nie. Autori nemaju majetkove prava k svojim dielam, maju ich len k svojim vyrobkom - kopiam ich diel - predtym nez ich predaju. Ktokolvek ich kupi, ma prirodzene pravo s nimi akokolvek nakladat, aj ich kopirovat a predavat dalej!

Kalino, Kalino rozvádíš nesmysle a zbytečně namáháš ručku. Dej si pivko jako já, je teplo a uklidni se. Pak se opět zamysli a možná, ale opravdu možná ti to dojde. Prostě si nedokážeš přiznat, že jsi zloděj a hledáš výmluvy. Ty nutně na skupinovou terapii musíš, si závislák, pirát.

Par rokov dozadu by si krical" "Je to carodejnica, upalte ju!!!!!Skoda, ze sa zamysliet nechces ty a najst stratene vlastne zdrave nazory v sedej mozgovej kore.

Netvrdím, že jsem nepirátil, ano bylo to normální, žádné aktivace, S/N a už to hrálo. Tehdy byl HW opravdu mastnej, ale to není omluva. Základ je, že jsem to na netu nikde neroztruboval a tobě radím dělat to samé, mlčet.

Mimochodom, KDE SOM ROZTRUBOVAL ZE PIRATIM? Najdi mi to, pls.Ja som logicky popisoval, ze autorsky zakon je umelo vytvoreny monopol, na odstranenie prirodzenej konkurencie.

A vyzeras byt inteligentny chlap, tak by som ocenil, keby sa diskutovalo bez osobnych utokov. Diskusia bude kvalitnejsia. Dakujem a idem si dat to pivo.

Skus sa premoct a precitat si toto, aj ked si myslim, ze kladivo na carodejnice to z teba nevyzenie ale pokus sa.http://hora.blog.sme.sk/c/182006/Ako-maly-Jakubko...

O těchto věcech jsem už četl mnoho, a na PČR taky vysvětloval neboj. Dřív nebyl problém s nimi v pohodě vyběhnout, hlavní bylo nikoho neudat a toho jsem se vždy držel. Ale nikdy si nebudu nalhávat, že to bylo legální, že krádež a poškození autora je něco jiného apod., ne není, autor si svoje dílo může ohodnotit jak chce, a pokud jeho cenu přežene, neprodá se a bude to jeho problém. Pokud se prodá, pohoda a nikdo nemá právo obcházet jeho ochranu.

No, to je presne ten priklad s jablkami. Na svoje zisky potrebuje statny monopol.

Mno, že sis vzpoměl

Skús reštartovať prehliadač. Mne to doteraz vždy pomohlo.

Uz to ide.

je to portal Uloz.To a nie Ulozto.cz

Chce to zkoušet, třeba i 20krát ... je to šílenej oprus ale nakonec povolí jako každá baba :)

JJ. OK. musíš dotoho bušit dokutˇ tě to nepustí.Takže tímto dělám za mým dotazem jednu velkou tečku.PS: a jdu si stáhnou windows 8 cz

Jen si stahuj a hlavně se tím jako retard chlub. Aspoň tě vyhmátnou dřív a bude pokoj.