» Poradna » Web a internet

Fullscreen v HTML5

Dobrý den,doba jde kupředu a weby pomalu ruší Flash playery a nahazují HTML5. U mne ovšem vzniká jeden zásadní problém, když se chci např. dívat na 15ti minutové video ve fullscreenu (a to jak na notebooku, tak na mobilním telefonu s Androidem) .Na obou zařízeních mám nastavené automatické ztmavování displeje a následné vypínání po cca 5ti minutách.U Flash playeru ve fullscreenu se tyto funkce vypnou a displej nezhasne po dobu celého videa, ovšem u HTML5 nikoliv a displej se mi zhasíná (u androidu je to celkem problém, když nemám připojenou myš a při doteku na displej se video pozastaví) .Neexistuje nějaký fix nebo oprava, jak tento problém opravit aby se displej ve fullscreenu u HTML5 automaticky nevypínal?Předem děkuji za jakoukoliv odpověď. Píšu hlavně proto, jelikož se chystá doba, kdy i Youtube plně přesedlá na HTML5 a nerad bych se s tímto problémem potýkal.

Odpovědi na otázku

Videa přehrávej např. ve VLC. A nějaké HTML nebo Flash ti může být up..

Nejde jenom o youtube, ale také o videa na ostatních webech, např. www.idnes.cz nebo www.isport.cz kde URL videa horko těžko vytáhnu.

Nějaké další návrhy?