» Poradna » Programy

Fritzing - přemostění v PCB

Zdravim,navrhuju ve Fritzingu jedno schéma na tišťák, ale v PCB se mi 2 spoje kříží, takže bych je chtěl přemostit, ale nepovedlo se mi přijít na způsob, jak udělat ve schématu tu "dirku", takovej ten konec vodiče, kde je pak místo pro připájení něčeho. Nevíte jak na to?Díky.

Odpovědi na otázku

namaluj tam odpor 0Ohm

ale to budou dva bodíky v pevně vzdálenosti. Já potřebuju jeden sem a druhej někam až za ATMegou....

Natáhni si nějakej drát a udělej na něm bod zlomu (bendpoint) a potom na něj klikni pravym a "convert bendpoint to via" a stane se z něj pevnej bod. Pak jenom smaž ten vodič a máš tam tu požadovanou tečku... Pak to samý zdělej za ATMegou a je to