» Poradna » Programy

Freerapid downloader uloz to

prosim funguje vam pres freerapid stahovani z uloz to.dekuji

Odpovědi na otázku

Ano

tak to nevim co s tim sakra mam.Na vse mi to pise file name not found.

Máš aktuální plugin? (1.3.13). Máš aktuální javu? (8u111)

Funguje. Jen si musíš dávat pozor jaký odkaz do FRD ukládáš.Když je to odkaz ve tvaru: ulozto.cz/file-tracking/b1892d1dc230464b2e2603541abdafb9d6368fc5d9a8ac9b37b134646c06faf8be7075cd72909b90455a6cb884cdf38c tak to dělá přesně tohle. Protože tenhle odkaz je platný asi jen 3 hodiny a pak už nefunguje.

Ano, vč. fronty a žádné zadávání otravných znaků. Má tichý mód, výběr přednastavené složky pro stahování, aktualizace plug-inů, možnost nastavení plug-inů, dobře pracuje nejen s UložTo, ale také s placenými stránkami, stačí vložit přihlašovací údaje.> Pro video je u mnoha stránek lepší YTD.

Nefunguje už dva dny, píše file name not found.

vsechno mam spravne a a vse aktualizovano ale stejne nefunguje.Diky za reakce

kazdopadne vse ostatni funguje ,jenom uloz to ne coz je divne

Mě všechno chodí viz screen, ukaž co jak to tam máš, aktualizuj si plug-iny a podívej se jak je nastaven.

vse je aktualni a nastaveni jsem nemenil jen to proste prestalo fungovat,teda jen uloz to

Ne opět jsem zkoušel na filmu v pěkné kvalitě, vše jede hladce:https://abload.de/img/cap007909muri.pnga jelikož ti jiné jedou, pak to nemůže být ani problém s FW apod., podívej se, jestli ti stránku neblokuje nějaká program na ochranu proti škodlivým stránkám.

kazdopadne dik ale vse co by to mohlo blokovat jsem vypnul a stale to same.Na strance ulozto to normalne stahnout jde.diky

jsem na tom uplne stejne, ze vseho ostatniho to funguje jen z ulozto ne. Overoval jsem to i u kamose taky mu to nejde. Ulozto zmenilo overovani, nechapu ze to Dolph1888 jde, jestli nema treba placeny ulozto?

Nemám, vidíš tam pomalou rychlost, navíc nechápu, proč by vám to nemělo chodit. Odkaz ručně kopíruji z odkazu, pak vložím do FR, nemám zapnuto SledováníSchránky. Java* poslední aktualizace ve FW běžně povoleno, ale to by nechodilo přece nic, kdyby tam byl problém.* https://www.java.com/en/download/manual.jsp

omlouvam se to jsem si pak vsiml, po odklepnuti, ze je rychlost pomala. Zkousel jsem to na 2 ruznych PC a to same. Mam to od reinstalace pred 2 dny nefunkcni, daval jsem si to svoji chybu, ale nejsem sam

Jak reinstalace (jako nová instalace OS - čistá?), máš poslední verzi Java? Dole máš jak mám to podstatné nastaveno a normálně vše jede.

JJ cista, odesel me disk, nebylo to kvuli tomuhle. Vse i Java souhlasi. Kdyz dam z jinych stranek tak to funguje jenom ulozto nejde.

A co třeba zkusit alternativu, která se nabízí rovnou z webu uložto.. ???Ulož.to FileManager 2.00 https://uloz.to/aplikace

To není vyřešení situace, já mám nastaveno bez proxy:https://abload.de/img/cap00792l7uz3.pngplug-in takto:https://abload.de/img/cap00791kauj7.pngaktualizuji zde:https://abload.de/img/cap00793yhulg.pnga musí to chodit.

vse nastaveno stejne, Java i verze vse stejne. Presto bohuzel

Nemám kde hledat chybu, zkopírovat odkaz:https://abload.de/img/cap00794hku66.pngvložit do FR:https://abload.de/img/cap00795r3u0r.pngočuchá se soubor a jede se:https://abload.de/img/cap00796ohulh.pngSnad ještě zkus vypnout dočasně antivir nebo jakoukoliv aplikaci, která by v OS mohla mít souvislost se stahováním, kontrolováním, sledováním nevím.

Vše naprosto stejně dělám, i při vypnutém antiviru Zatím děkuji moc za pomoc, kdyby se něco změnilo určitě dám vědět.

Mně to taky nejde.

Zajímavé, začal bych porovnávat co vše máš s těmi co jim to také nejde instalováno nebo upravováno v systému. Před tím, bych stáhl (pokud nemá uloženo) ZIP s programem (neinstaluje se) a rozbalil normálně na tvrdo někde mimo systémové složky. Co kdyby.

To jsem zkoušel a nemám v systémových složkách. Mam 2PC win10 i win7 totéž.

chtěl jsem založit nové vlákno, ale vidím, že je to zbytečné ....je to marné - freerapid si na ulozto uz několik dnů vylamuje zuby - právě teď se mi u verze 0.9u4 stáhl aktualizační plugin a místo hlášky FILE NAME NOT FOUND to začíná u odkazu ulozto v řádku freerapid vyhazovat neskutečnou hlášku" Slimer JS not found. Please refer to http://wordrider.net...blabla .Všechno ostatní jede naprosto bezchybně .......nezbývá než tahat z uložto po jednom ve flash, položili nás na lopatky - kam se hrabe nečitelná captcha proti téhle brutalitě

Teraz ťahám z uloz.to voFRD bez problému...

Je možnost aktualizace pluginu na ulozto, ale nejsem doma, abych mohl vyzkoušet funkčnost.

Možnost je, ale stejně nefunguje. U mne to nahlásí chybu a odečítání času, pak se to zablokuje. A je pravda, že ten stav je dva dny a objevil se po ověřování robota na serveru. Z ostatních serverů funguje stahování bez potíží

Tak plugin na 2 věci

Všichni kterým to nefunguje - nabootujte live linux a zkuste to z něho - uvidíte, že to poběží = máte chybu v systému.

Do prd_le, už nějak kostnatím, výborný nápad.

Tak jak jsem slíbil, dávám vedět. Byl vydán novy plugin a už to jede

jj konečně to jede - deset současně stahovaných souborů .pro jistotu dát NÁPOVĚDA - ZKONTROLOVAT AKTUALIZACE PLUGINŮ

A není to shodou okolností způsobeno tím, že se přestala zobrazovat ta captcha? Jak jsem si všiml, od včerejšího večera (1.11., kdy jsi psal ten příspěvek), se mi už neobjevuje.

Ahoj, Freerapid uz mi take delsi dobu nefunguje. Mam Mac OS X 10.9.5 a pise to hlasku ERROR - Java.lang.RuntimeExcepition: Could not generate DH keypair. Umi si s tim nekdo prosim poradit? Diky