» Poradna » Web a internet

Free chat na web

Zdravím,mám web a chtěl bych na něm mít chat kde by mohli lide kteří na web přijdou psát s ostatníma pod svým nickem, tak se chci zepatat jestli takovy chat je někde k máni v HTML :)

Odpovědi na otázku

Zkusil bych Google, např.: "PHP chat script", ale vzhledem k tomu, ze jsi nezkusil ani trochu hledat, tak pochybuju, ze mas znalosti na to, aby sis to na stranky "narouboval".Mimochodem - kolik tak v prumeru ti denne na web chodi lidi? Aby se tam vubec nekdo s nekym na tom chatu potkal...

Na CMS typu Wordpress nebo Joomla by na to měl myslím být plugin, co se akorát nainstaluje.