» Poradna » Programy

Fraps

Ahoj, potrebval bych se poradit. Mám plnou verzi nahrávacího programu fraps. Jednoduse nevim jak ho spusit. Kdyz dam ve nastaveni : video capture hotkey a tam si nastavim treba F9, a nasledne to F9 zmacknu, tak program nezapne nahravani. Jak to mam zapnout?Dik

Odpovědi na otázku

To by melo jit az ve hre spustit a ne jen tak na plose.

Doporučuju si zapnout zobrazení FPS do nějakého rohu. Pak snadno poznáš co fraps zvládne. Tam kde budou zobrazené fpska, tak to okno fraps zvládne nahrávat. Když fpska nevidíš tak to neumí nahrávat.Jediné co ti může pomoci tak na kartě General zaškrtnout "Monitor Aero desktop (DWM)" což u mě ve windows 7 umožní nahrávat celou plochu. Zda a jak to bude fungovat na win10 netuším.