Framedropy

V hre ghost recon wildlands v 1080p na ultra mi klesajú fps pod 60.čo to môže spôsobovať?Kamarát mi zostavil PC a hovoril že v 1080p nebude mať môj PC žiadny problem.Procesor:i7 7700kRAM:32 GB 3200 MHZGrafická karta:GTX 1080 ti strix OCSSD:M2Zdroj:EVGA SuperNOVA 750 P2 Ja hrám len hry v PC komponentoch sa až tak nevyznám.Môže byť problém v zdroji?Za PC som dal naozaj veľa penazí a toto by nemal robiť.

Odpovědi na otázku

Slušné herní dělo.Hra není optimalizovaná.Co s tím?1) Ujisti se, že se jedná o originální instalaci hry bez cracků.2) Požaduj příslušný patch o výrobce hry.

Opravuji překlep...patch od výrobce...

Mám ju na steame,je to originál.

V zdroji nemôže byť problém?

Taky bych tipoval nevyladěnost hry. Sice nemám takový super dělo, ale i na nižší nastavení to občas prostě dropne.

A nemůže to dělat disk?Jinak si pořiďte desítky a nepoužívejte na novém počítači osm let starý OS.A taky se nedívejte na ukazatel fps a poznáte prd. V kině se desítky let používalo 24 fps a světe div se, hýbalo se to úplně normálně.

Mám windows 10 home 64 bit sk.prečo si myslíte že mám 8 rokov starý os?V 1080p by nemali fps klesať pod 60 s 1080 ti.

Protože vám to ukazuje, že píšete z počítače s Win 7.

som na pc s win 7,doma mám win 10

pokiaľ je hra zle optimalizovaná, nepomôže jej ani 3WAY SLI Titan XP....napríklad aj fallout, ide mi na 1080p na max neustále na 60FPS, sú tam ale oblasti kedy sa pozriem na doslova prázdne miesto a klesne to na 40.skús spustiť gpuz, prepni na zobrazenie grafu, roztiahni okno a spusti hru.. keď to klesne pod 60, chvíľu ešte hraj a potom prepni na plochu a pozri sa na graf, ako sa vtedy správala grafika, či išla naplno, alebo sa nudila, tak sa vtedy podtaktovala, čo by znamenalo pokles FPS. ak by sa karta podtaktovávala, môžeš skúsiť v ovládacom paneli nVidia nastaviť správu napájania na "preférovať maximálny výkon" druhá vec, skontroluj teploty. ak sa karta prehreje, tak sa podtaktuje, aby nedošlo k poškodeniu.

ešte si nepovedal typ skrine a ako ju chladíš. tá karta už celkom hreje a je potrebné mať vyriešený airflow v skrini.

Problém bych viděl v optimalizaci hry, viz: http://forums.ubi.com/showthread.php/1606800-Gh... na tom foru jsou i nějaké návrhy, jak to odstranit, tak můžeš zkusit a uvidíš..

Ahoj https://www.youtube.com/watchsem se podívej, pod 60 fps na FHD máš hned,,hrál jsem ještě betu a už nepamatuji jaké nastavení tam bylo ale,jestli máš zapnuté věci jako HBAO+ a k tomu i PCSS stíny a taky si nejsem jistý jak tam je tam vyřešeno vyhlazování, jestli tahle hra vyhlazuje i stíny tak i GTX 1080Ti se může zapotit, nezapomeň je to open world a takové věci si berou výkonu jak s,vině, tráva na ultra a máš tam propady hned,,,btw to že stojí GTX 1080Ti 2x tolik jako GTX 1070 neznamená že má i 2x tolik výkonu....btw viděl jsem že v nastavení je i položka Long shadow range mno pán bůh zaplať :)))