» Poradna » Web a internet

Fps youtube

Ahoj, mám problém s rychlostí ínternetu, youtube mí to zvládá pouze na 720P ale stále více lidí přechází na 60 FPS a to už mi internet absolutně nezvládne, nevíte jestli je něaká reálná možnost na řešení ? Dík :)PS: lepší internet tady neni :(

Odpovědi na otázku

Jo, tak to jsem měl podobně. Jednu radu mám. Přehrávej to ve FLASH přehrávači, ten 60fps nepodporuje, takže se ti bude přehrávat jen 30fps obsah.Jen ti neporadím jak na to. Postup co jsem používal před pár dny přestal fungovat.

Ty jsi sám na Youtube trošku umřel,co?(promiň,musel jsem se zeptat)

Jo tak nějak. Moře práce a když není práce tak zase furt někam jezdím nebo něco domlouvám apod. Poslední dobou se domů chodím jen tak otočit a vyspat.

Tak si v nastavení změn kvalitu videa na adekvítní tvému internetovému připojení.. YT konvetuje videa do několika kvalit, včetně původních 24-25 snímků za sekundu

Má bandwith na 720p ale ne na 720p@60fps. Chce vypnout 60fps u 720p.

Děkuju, sice to neni úplně 100% ale o hodně lepší :) teď se to jen občas trošku zadrhne, děkuju přesně to jsem hledal :)

Ty si to pletieš s niečim iným? To nie onternet , nie YOUTUBE sú na vine , na vine je tvoje pomalé pripojenie a s tým nič neurobíš. Vôbec nešpekiluj nad 60FPS , alebo 720P . Mne toto robilo pokial som mal pripojenie menej ako 5MB , Pri 10MB a viac pripojení to zmizlo. Aký to máš , ten internet ? 5 MB a ešte WIFI ?

Jako připojení v řádech MB tu internet nikdy asi nebude... Moje připojení je 0.39 MB/s (3.1 Mb/s) pokud to tobě dělalo s připojenim 5MB :D tak si snad sledoval 4K/60ne ?