» Poradna » Notebooky

FPS ve WOW prosím o radu.

Zdravím chtěl bych se zeptat jestli je nějaká možnost, teda kromě koupě nového a stolního PC jak ještě zatím z té mé staré herky něco vyždímat aby šla hra World of Warcraft : Legion s hratelnými FPS do raidu ? mám https://www.alza.cz/gaming/hp-envy-dv7-7230ec... tak prosím o radu jestli je nějaka možnost tu šunku boostout. Děkuji

Odpovědi na otázku

Na tomhle musí šlapat WoW jako víno. Stačí si pohrát s nastavením grafiky. ☺

no dal jsem vše na minimum ale i občas se dostanu v raidu nebo dungu na 6 FPS :( a asi i tím jak se přehřeje ne ? teď ho mám komplet přeinstalovaný a nechal jsem tam win 8 dokonce jsem ho i rozebral a vyčistil tak snad na chvíly vydrží :( já spíše myslel jestli není nějaký boost softwer nebo tak

Hrál si nekdy wow i jinak nez expení low levlů??? Na tomhle to šlapat nemůže, myšleno raidy a BG a tak

Hraji ho už od Wotlku ale i legion jsem zatím neměl nějak výrazné problémy až teď poslední dobou jen jsem chtěl vědět jestli jsou nějaké nové možnosti kromě koupě nového PC protože teď jsem dokoupil zbytek baráku a chci trochu rekonstruovat a tím pádem nechci asi investovat do PC :(

V tom případě si budeš muset vybrat, WoW nebo rekonstrukce domu. S tvým HW to bude max na expení solo.

Celkove muzes nb ozivit pridanim SSD, ale s FPS nepomuze.Stahni detaily nebo i rozliseni.

no dal jsem vše na minimum ale i občas se dostanu v raidu nebo dungu na 6 FPS :( a asi i tím jak se přehřeje ne ? teď ho mám komplet přeinstalovaný a nechal jsem tam win 8 dokonce jsem ho i rozebral a vyčistil tak snad na chvíly vydrží :( já spíše myslel jestli není nějaký boost softwer nebo tak

A teď jak jsem ho komlet rozebral a vyčistil a zformatoval a nainstaloval win 8 mam jen Intel ovladač grafiky tak mám stáhnout i ten GeForce ovladač pro GT 630M ? někdo mi psal že to je jedno že jsou skoro stejné :(

Pokud tomu nerozumíš, nepouštěj se do toho, a hlavně se na to nikoho neptej, pak mi končí notebooky se smazaným WiFi driverem na stole.. GeForce ovladač určitě nainstaluj, nejlepší bude, když si najdeš stránku tvého notebooku u výrobce, a přímo odtud stáhneš všechny ovladače.

Dík