Fps Dropy watch dogs

čaute, mam problém ohladom hry Watch Dogs a ten problem mam aj vo vačšine hier...Hra mi ide v pohode na 50 fps skoro na high , ale po 15 mmin hrania začnem mat dropy aj na 10 fps na 5 sec a potom ide zase v pohode.. ten istý problém mam aj v Battlefiled 4 , ale napriklad Call of Duty Ghosts sa tento problem ešte neobjavil... ani v Counter strike Global Offesive... Moj PC:Processor AMD FX(tm)-9370Video Card ASUS AMD Radeon HD 7870Ram 16bgOS: WIN 7Ultimate Edition 64BIT Budem ran za každu radu.. :)

Odpovědi na otázku

Zkontroluj teploty při hraní přes HWmonitor. Jinak hra sama o sobě je špatně optimalizovaná. FPS dropy má spousta lidí s nabušenějším PC ještě než máš ty.

Tady to bude spíše grafikou.

Myslíš že s R9 by nebol problem?

Já tu hru zkoušel na 4670K na 4,4GHz a grafikou MSI GTX 770, FPS dropy byly taky, tak jsem hru jednoduše odinstaloval

teplotu ma gra karty ma uplne vpohode... je na 50 až 60 stupnou..

Hraješ na full hd nebo více?

full hd