» Poradna » Programy

Flight Simulator X

Dobrý den,Mám problém s instalací FSX. Když vkládám disk 2 po chvilce to napíše "insert disk:" nevím co mám dělat. Předem děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Zkus to instalovat z virtual mechaniky.To ale napred z tech DVD musis udelat oraz toho disku.Pouzit muzes Daemon Tools Lite.Vnem vytvoris ten obraz disku a zaroven funguje jako virtualni mechanika.

Chapu to dobre? Vlozis disk 1 a FSX se zacne instalovat, po chvili te to vyzve ke vlozeni disku 2. Vlozis disk 2 a FSX pokracuje v instalaci a po dalsi chvili te to opet vyzve ke vlozeni disku 2?

Mozna to uz nechce disk 2,ale disk 1 pro dokonceni instalace,takhle to bylo u hry Toca drive.

Vložím disk 1 poté disk 2 ale pak to chce disk: ------.

No tak tam dej zas disk 1 s toho disku 2 sito asi jen neco overuje tod vse.

vypada to na problem s registraci nebo spis s reregistraci.... zkus toto:1. stahni a nainstaluj Windows Installer Clean up Utility2. otevri a vyhledej FSX a dej remove. Pred tim se ale ujisti, ze mas vybrane pouze FSX3. zavri Windows Installer Clean up Utility a restartuj PC4. otevri regedit a najdi HKEY_LOCAL_MACHINE/Software/Microsoft/Microsoft Games/Flight simulator X a vymaz celou slozku "Flight simulator X"5. nezavirej regedit a stiskni klavesu F3. Do policka najit napis "Flight Simulator" a dej "najit dalsi" a vymaz nalezeny zaznam. Tento krok opakuj dokud nebudou vsechny zaznamy "Flight simulator" vymazany6. zavri regedit a restartuj system7. vloz disk 1 a spust instalator, neklikej na expresni instalaci ale dej vlastni instalaci, behem ktere vymazes stavajici cestu kam se fsx chce instalovat a zadas novou cestu (napr. C:\Program Files (x86)\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X)8. dokonci instalaciPotom by to melo fungovat.

Děkuji za všechny odpovědi ale bohužel se mi to ještě nepodařilo opravit. Ještě se pokusím ale nejspíše budu muset přeinstalovat pc.