Flashka Problém

Dobrý den, mám 8 GB Flash Disk Verbatim, a nahrával jsem si z konzole videa do Flashky a až se naplnila(video se nedotočilo) tak jsem ji chtěl vytáhnou a uvolnit trochu místa, tak jsem si na pc Flashku zobrazil a byli tam soubory s divnými znaky a neznámém formátu (Viz. Odkaz na konci). Flashka je plná. Měl jsem tam soubrory které bych rád zpátky, ale vůbec se nezobrazují. Díky za radu.!!Screen problému: http://www.imgup.cz/images/2015/03/03/error.png

Odpovědi na otázku

Nekvalitni fleshka. Soubory zpet uz nedostanete, ale zkuste ji naformatovat na NTFS misto FAT32 a zkste ji zaplnit znovu... Pravdepodobne to bude ok.

Ale soubory to nevrati.

Díky za radu, ještě že jsem tam neměl to nejdůležitější.

Tohle spis vypada, ze je flashka v loji.. Otazka, jestli trvale, nebo zda ji format probere.

Formát ji probral, ale rád bych se zeptal kde se tedy dají sehnat kvalitnější uložiště. Děkuji.

Kdekoliv; samozrejme je dobre se vyhybat tomu nejlevnejsimu ksuntu. Dlouhou zivotnost flashky Vam nikdo nezaruci. Kdyz lehne uplne, muzete ji reklamovat.

Ja mám dvě Verbatim-jedna jde, druhou nejde pod Windows pořádně naformátovat , tak bych řekl kvalita nic moc. A vtom v čem je to nahráváné nejde některé soubory třeba smazat když to Windows nebere?A taky kontrolovals zda mají soubory správnou koncovku a odděluje ji tečka(takhle nečitelné soubory jsem už opravoval několikrát)?Někdy jsem zachránil soubory prostě jen použitím jiného správce souborů a nebo otevřením v Androidu kdysi dávno Symbianu-v jiném systému kolikrát jde i to co Windows prohlašuje za mrtvé.Na záchranu smazaných souborů je třeba Recuva-možná by pomohla i tady.

Myslim, ze Recuva tu nema zadnou moc (- Gandalf Bílý, Pán prstenů - Autentické citáty, 1758 n.l.) Je tak kompletne zrusena tabulka souboru, tech prvnich nekolik byte na disku. Kazdopadne mam dobre zkusenosti s Kingston DT SE9/(nebo jejich obdobach), mel jsem 3. 1 ztratil - 2 roky v pohode, 2 vyprana - do te doby 1 rok ok a ted dalsi uz asi 2 roky ok.

Á tak pozdě, , jsem si nevšiml že už je naformátovaná.Jinak zatím nejmíň věcí co mám neumřelo od Wd, Sandisk, Adata u Kingstonu mám karty a flash několik let staré ale u nových už jsem reklamoval.