Flashka po připojení do PC nefunguje

Dobrý den mam fleshku a kdyz jsi dam do pc tak ji chci otevřit tak se otevře okno a neukažou se ikoni ale jinak tam jsou soubory co mam delat ??//Pište pořádně titulky nebo to začneme mazat rovnou! Dodržujte základní pravidla poradny:"Napište titulek co nejpřesněji. Jen podle titulku se ostatní rozhodnou, jestli si váš dotaz přečtou.Pište vždy jednoznačné titulky, nikoli pomozte, dotaz a podobné texty." //

Odpovědi na otázku

formulovat lepe dotaz pripadne pridat odkaz na nejaky printscreen toho jak to vypada.

Bohuušuuu! Píš nadpis príspevku, aby bolo zrejmé o aký problém sa jedná. Slovo - nefunguje - je tak všeobecné, že nikto nevytuší, aký máš problém. A ešte aj tam máš hrubku...Napíš radšej - Súbory na USB kľúči sa nezobrazujú. Ako vieš, že sú tam, keď ich nevieš zobraziť?

protože když dam vlastonosti tak tam píše využite a volne atd takže tam jsou soubory ale když dam otevřit tak tam nic nevidím

Čteš to vůbec po sobě? Nemá to hlavu ani patu a díky absenci znamének, se to nedá ani číst.Přeloženo do jazyku tvého kmene:cteš to vubec po sobě nema to hlavu ani patu díky absenci znamenek se to nedá ani císt

Ty jsi - Bohumile - opravdu blbec k pohledání.

Súbory môžu byť skryté a prehliadač súborov sa musí nastaviť, aby zobrazoval aj tie. V základnom nastavení sa skryté a systémové súbory nezobrazujú, aby boli chránené pred menej skúsenými používateľmi, aby náhodou nezmazali a nepresunuli súbory potrebné pre chod systému. http://www.mojwindows.sk/2016/03/tipy-zobrazenie-s... Na doplnenie rozhľadu ako používať PC ti odporúčam vyhľadávanie na Google, alebo veľa návodov je aj na Youtube.

Ďalšia vec môže byť, že tam ani súbory ako také naozaj nie sú, ale tam zostalo nejaké alokované (obsadené) miesto na disku. Správne by sa mali USB kľúče odpájať zo systému pred jeho vytiahnutím z USB. http://nhslovakia.blogspot.sk/2011/10/pri-zlom-zaobchad...