» Poradna » Programy

Firefox vytazuje pamat a procesor

Ahoj, mam problem s firefoxom, vytazuje procesor nad 90 percent , pamat okolo 77, pc je pomaly tym padom, mrzne, v spravcovi uloh ukazuje 5 procesov firefox

Odpovědi na otázku

Zkus napsat, jaký máš systém (CPU, RAM) včetně OS a verzi Firefoxu .

boze, jasne, asus i5 5200u, 4gb ram, 1tb disk, win 10, verzia 55.0.3

Mám stejný Firefox, Asus i7 7500u, 24GB RAM, 512 GB SSD, W10. CPU je vytížen na cca 5%. Nemáš otevřeno více oken, nesleduješ nějaká streamovaná videa? Zkus v Google vyhledat "Firefox high CPU usage" a omez výsledky na poslední rok.

okno mam otvorene jedno, ukazuje 6 procesov, nic nesledujem, par kariet mam otvorenych

Zkus otevřít Firefox jen s jedním oknem a jednou kartou se stránkou www.google.cz Vytížení se nezměnilo ?

prepol som profil na iny, tam vsetko ok, prepol som naspat a islo to dole, nechapem, ale aj tak je este spomaleny

Dobrý večer, jen bych se chtěl zeptat, zda-li jste zkoušel nějaký virus scan... tohle totiž nezřídka provádí právě malware... kdyžtak zkuste projet počítač tímhle https://www.emsisoft.com/en/software/eek/ a uvidíte, co to najde... zatím hezký večer :)