» Poradna » Programy

Firefox 3.6.3. a prošlé certifikáty

Zdravím, používám firefox jako běžný franta uživatel téměř od počátku, nicméně od poslední aktualizace jsem otravován neustále prošlými certifikáty, kterým neustále uděluji vyjímky a ukládám, stránky u kterých se to děje se většinou už pořádně nenačtou a jsou dost nepřehledné (např paypal nebo smaoobsluha vodafone). Poslední dobou jsem pro tyto účely začal používat operu 10.10, kse certifikát vyběhne , ale odsouhlasím ho a je klid - i stránky se načtou OK. Proč mi to nejde ve firefoxu, jak na to? Nechci se ho vzdát (dneska jsem dokonce pomyslel na IE8) Díky za pomoc nebo názory

Odpovědi na otázku

Mě to dělá to samé a s IE 8 si taky nepomůžeš...
Je ale divný že kolegovi to nedělá a má stejný Firefox.
Dokonce jsem kvuli tomu reinstalil PC na nový OS a taky to nepomohlo. Snad se někdo najde kdo poradí co s tím.