» Poradna » Programy

Firefox - trhane hry ve flashi - musim pres ne jezdit mysi aby byly plynule

Ahoj, mam takovy podivny chovani Firefoxu a flashe - kdyz spustim nejakou hru ve flashi, napr viz odkaz nize, bezi hrozne trhane, ale pokud v okne hry jezdim plynule mysi tak dokud jezdim, jede hra normalne . Pokud mys zastavim, opet trhane....
Jinde nez v okne hry to taky nepusobi, jen mit mys primo v okne. Preinstaloval jsem Firefox, zkontroloval verzi flashe a vse ok, tusite nekdo co muze bejt pricinou?!? diky

hra trebas tato - ninjakiwi.com ...

Odpovědi na otázku

muze byt malo vykony pocitac anebo docela zaneradeny ci zavirovany