» Poradna » Web a internet

Fire Fox vs Google chrome

Jednoduchý dotaz, proč uvedený odkaz...odkaz jede ve Firefoxu a v Google ne? Vypnul jsem a.d.b.l.o.c.k. ale nepomohlo tohttps://a.centrum.cz/cent/adclick/FCID=18372/s...

Odpovědi na otázku

Nic nevypínej, tvoje budoucnost jede v chromým stejně jako ve FF.

Albi, jsi tak debilní nebo se jen děláš?

No, koukám, že v tom případě na tom budeme asi tak stejně. Takže znovu: 'proč odkaz jede ve Firefoxu a v Google ne' - odkaz jede v Google stejně jako ve Firefoxu.

Používám pouze G.Chrome, ovšem v tom mi to nejde, tak jsem zkusil F. tam se to otevře, tak jsem se obrátil na poradnu protože netuším proč

Za ty roky co chrome mám tak jsem nenašel problém s otevřením něčeho, takže problém bude ve tvém pc ne v chrome,už sem tady nedávno psal, počet uživatelů chrome a firefox, Pošli stránku co nejde a já kliknu a pak ti řeknu na 100% jestli chrome má problém

Já naopak používám pouze FF, tak jsem pro kontrolu odkaz otevřel v chromým. A vidím tam 'Tvoje budoucnost začíná už dnes! Roznos novin -Brno, Kr. Pole' stejně jako ve FF. Takže to bez posměšných odpovědí vidím stejně jako Gesto85 - problém je v tvém PC.

Už jsem tu viděl více posměšných odpovědí, pravda jsou tu i užitečné odpovědi, od toho je poradna. Ale je to vše v lidech jak odpovídají.

Přidávám info, že to jede i v Pale Moonu... I když na to se nikdo neptal. A jsem toho názoru, že problém bude v PC, nikoliv v prohlížeči, jako takovém.

Zdá se, že na Mirkův 'Jednoduchý dotaz' bude i stejně jednoduchá odpověď.

a někdy i v tazatelích jaký měli den

Adresa i0.cz bola na zozname blokovaných stránok, tak asi nič dobré na nej nie je.

Ne vs to je nesmysl já používá obé plus Edge. Každý umí něco co druhý ne.

Nemám adblok, nepoužívám FF ani IE , Chrome mi to otevřel spolehlivě a to ho nepovoluji aktualizovat od 12.7. kdy jsem dostal poslední aktuslizaci do Vist. pro defender Nedělám ani body obnovy.

Tady nejde o to jestli to jede ve FF nebo Chromajzlu. Tady jde o to abysme klikali na ten jeho adclick

Na ten bych neklikl ani ve stavu naprosté společenské únavy.