» Poradna » Mobily

Film z DVD do PC,

Zdravím. Poraďte, prosím, srozumitelně, jak stáhnout do svého počítače z DVD film, u něhož je volba jazyka zvukového doprovodu. Samozřejmě stačí jen čeština. Všechny zatím vyzkoušené programy mi stahují pouze angličtinu. Třeba jsem špatně hledal, ale dosud se mi nepodařilo objevit ani náznak řešení tohoto problému. Za případné rady předem moc děkuji. PepaN.

Odpovědi na otázku

http://www.freemake.com/sk/free_video_converter/Má voľbu výberu preferovanej zvukovej stopy.

DVD Shrink 3.2 ?