Fifa 17 sekani,vykon

Zdravím, chci se zeptat celé 3 měsíce jsem hrál fifu bez jakýchkoliv problémů,žádné záseky,dropy fps, nic, ale tedkom pred tydnem z niceho nic se ta hra nedá skoro hrát, nevím čím to může být, jestli to je treba aktualizacema,patchovanim te hry a muj pc proste nestaci? Ja osobne jsem s pc nic nedelal,takze bych treba pochopil, ze jsem to mohl udelat ja, kdybych do toho nejak vrtal nebo tak. I5 2500kGIGABYTE GTX 96016GB RAM 1600MhzCorsair GS600ASUS P8H67SSD 128GB

Odpovědi na otázku

?

Me se to samy stalo ted pred tydnem...taky nechapu, fifa 16 mi jde v pohode i vsechny ostatni hry :D neprisel jsi v cem je problem ?