» Poradna » Mobily

Fenomén Y2K

Dobrý den prosím vás kde najdu film ke koupiFenomén Y2K http://www.csfd.cz/film/14911-fenomen-y2k/Děkuji

Odpovědi na otázku

Tu zhovadilost by nikdo nekoupil, proto jí nikdo nenabízí. Počkej až to budou dávat v TV a legálně si to nahraj, případně si to hned legálně stáhni.

kde se to dá stáhnout ? máte prosím odkaz děkuji

hledej šmudlo

"Fenomén" Y2K byla nafouklá bublina. Tu a tam to menší problémy přineslo, ale nějaké výpadky elektráren, pády letadel a podobné katastrofy kvůli Y2K jsou totální nesmysl. Těch 25% na CSFD je až moc dobré hodnocení.

Kdyby jen to... já si dobře pamatuju, jak "odborníci" strašili, že bez vyřešení Y2k (rozuměj bez peněz na vyřešení tohoto pseudoproblému) nastane totální armageddon, letadla budou hromadně padat z nebe, jaderné elektrárny budou vybuchovat jak popcorn, vodní nádrže se budou bortit a zaplaví všechno níže než 300 m n.m., celou energetickou přenosovou síť stihne totální kolaps a celý svět se ocitne v naprosté tmě a bez energie, no kam se hrabou scény z filmu 2012