» Poradna » Windows (a jiné OS)

Fedora - spořič obrazovky

Dobrý den, nedávno jsem si nainstaloval Linux Fedora. Když na něm přestanu pracovat, počítač se "zamkne" a musím zadávat heslo. Nešel by nějak udělat spořič obrazovky, jako je u Windows ? Na Googlu ani v nastavení jsem nic nenašel.Předem děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

a s jakým uživatelským prostředím tu Fedoru máš?

Fedoru mám WORKSTATION. Jestli jsem tedy dobře pochopil otázku.

nee, šlo mi o to, zda máš KDE, Gnome, nebo něco jiného. OK, zkusíme to jinak - jak se u tebe jmenuje "průzkumník" tj. správce souborů?

--> ControlCenter-----> Screensaver Preferences........Odfajknut "Lock Screen when screensaver is active"