» Poradna » Ostatní

Far Cry 4 černá obrazovka při spuštění

Ahoj lidi, prosim chci se zeptat koupil jsem si hru far cry 4 a když jsem si tu hru nainstaloval a k tomu i všechny aktualizace a spustil tak se mi zobrazilo černé okno a po kliknutí to přestalo odpovídat....hledal jsem na googlu spoustu odkazů a vše jsem odzkoušel například zakázat usb přístupy gamepady a zkoušel jsem ten fix pro dual-core ale vše bez úspěchu nevim teda jestli správně ale asi ano....prosim vás pomozte mikdyby náhodou moje pc sestava je: GPU-Nvidia geforce GTS 450 Procesor-Intel Celeron CPU G1620 2.70 GHZ RAM-4 GB A operační systém windows 7 ultimate 64 bit

Odpovědi na otázku

zdar, myslím že to bude slabou grafikou. Možná

A nelegalnim systemem. -_-

Zaprve, nelegalni system. Za druhe mas extremne stary PC vhodny tak do srotu, ne na FarCry 4.

Čím myslíte nelegální systém?

Tim ze sis ho nekoupoil, ale stahl napr z ulozto nebo pres torrenty.

Uz vidim, jak si nekdo kupuje Ultimate edici na srot, co je starej jak jeruzalem..

na stejném pc jsem dohrál zaklínače 3 tak nevím.......nejsi ty náhodou od Nvidia???? meleš sračky hochu tatka ti koupil nové PC a machruješ co??

aha no.

Minimální požadavky:OS: Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (pouze 64 bitů)CPU: Intel Core i5-750 @ 2.6 GHz nebo AMD Phenom II X4 955 @ 3.2 GHzRAM: 4GBGPU: NVIDIA GeForce GTX 460 nebo AMD Radeon HD5850 (1GB VRAM)Direct X: verze 11HDD: 30 GB volného místaDoporučené požadavky:OS: Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (pouze 64 bitů)CPU: Intel Core i5-2400S @ 2.5 GHz nebo AMD FX-8350 @ 4.0 GHzRAM: 8GBGPU: NVIDIA GeForce GTX 680 nebo AMD Radeon R9 290X (2GB VRAM)Direct X: verze 11HDD: 30 GB volného místa

Výrobci ohromě přehánějí ;). Na takkovu ptákovinu jako FC4, neptřebuješ i5 a 8GB ram. sám jsem rozjel na E6300, 4GB ram a 5750 1GB FC4 na nízké/střední v nativu 1600x900 zhruba s 35 fps ;).

Dobrý den, nikde jsem nenašel jestli Far Cry 3 rozjedu na notebooku s:Intel HD graphicsIntel core i56 GB ramkyWindows 8.1 (oficiální verze - zakoupený)Moc silný PC to není, ale podle parametrů by fc3 mohl rozjede na very low detaily...

No viděl sem lidi na youtube i s počítačema ve kterých mají intel core i7,nvidii gtx 980 a RAM 8gb a taky měli stejný problém jako mám já....no a grafiku mám dobrou nedávno jsem si aktualizoval a tam bylo napsáno...best gaming for far cry 4 a lidé to hráli i s intel celeronem

Ano, nVidie rika, ze jejich grafiky jsou nejlepsi, ale ne ta tvoje v hodnote 500,-, to uz je totiz vazne vrak.

mam intel i7 4790K,Zotac GTX980 AMP Extreme Edition,8GB 1600MHz ram a pecka jen stejně někdy to spadne a teď z ničeho nic nejde ani zapnout a za 80 hodin hraní to šlo!

Toto si stáhni a nainstaluj a jinak pro ty co neumí poradit at radši drží hubu

Nebo co? Rozbrecis se a pujdes mamince pod sukni? Jen naprostej idiot by stahoval neco podobnyho z tak pochybnyho webu..

Ty jsi vážně imbecil, jdi se zahrabat, zamindrákovanej pamrde.

Díky moc !!!!!

to bude tym procesorom celeron su najhorsie procaky

nevím mám pocit že něco brání ke spuštění hrál jsem to na stolním pc kde byl už windows 7 home premium a pak na tom samém ale bez os s vlastní instalací windows 7 home premium a šlo to v pohodě na tom bez os a na tom s os to nešlo spustit

Možná na tom systému něco bude, ..já mám 8jádro 4,4 Ghz bez turba, GTX650, HyperX 8Gb, original FC4, a při načítání mi zhruba ve 3/4 loadingu černé obrazovky hodí chybu systém. A jsem ve 30ti denní zkušebce Win7 Ult. tak to jako myslíte chce koupit op.systém? Zatím jen čtu, a nechce se mi při 8mijádru používat patche na 2jádro, nebo kupovat kvůli 1 hře multilicenci, když na ostatních pc mám všude legální Windows, a zde u tohoto kousku pc jsem ve fázi testování, kdy běhají vše originální např.The Evil Within, což je hw masakr současnosti ap. Poradíte někdo? Předem děkuji za radu.

Ahoj mám stejný problem muj PC:CPU:Intel Core(TM)2 Duo CPU 2.66GHZRam: 8GBGrafika: Nvidia Geforce 8800GTX 4 GBHDD: 1TB a 500GBCPU zvládá i hry co potřebujou i 4 jádrové procesori :)

Pokud se vam hra na zacatku nenacte a zamrzne na cerne obrazovce,tak pozor muze to delat pripojeny USB ovladac do PC! staci odpojit USB a hra se krasne spusti a nacte!

Hra se musí spustit přes UPLAY ale UPLAY se vpravo nahoře MUSÍ PO KAŽDÝM SPUŠTĚNÍ UPLAY " PŘEPNOUT DO REŽIMU OFFLINE" Takže ještě jednou pro nechápavý jako já - zapnu UPLAY - v pravo nahoře vedle jmena rozbalím ty možnosti a dám " PŘEPNOUT DO REŽIMU OFFLINE " spustím hru - a jede to bez problémů - vyzkoušel jsem všechny návody od přeinstalací - patchů - odstranování vseho možnýho a zase odinstal hry i uplay ale pořád černá obrazovka - vyřešilo to jednoduchy přepnutí na uplay do offline - ale pozor - po každým vypnutí se uplay přepne do onnline takže každou novou hru - zase musís zapnout uplay a přehodit ho do offline - to je vše - sebedestrukce aktivována

Mě to dělalo také a tak jsem odinstaloval ovladače grafické karty a nechal jsem jen základní a už to frčíííí v pohodě

Dokud jsem si nazačal hrát s počtem procesorů v msconfig, hra běžela zcela bez problémů. Poté co jsem zvolil procesory 2 místo implicitního nastavení 1, byl konec. Dal jsem tedy hodnotu z 2 na 1 a odškrtnul políčko počet procesů (zůstalo prázdné a restarovat. Hra najela opět bez sebemenších problémů.Hraji to na NB Acer V3-571G - s 8GB RAM, procesorem Intel I5 a kartou nvidia GT 640M 2GB. Tedy stroj nic moc, ale hra běží.

Tenhle návod taky funguje - http://farcry.gamefan.cz/far-cry-4/problem/

Opravdu funguje,moc děkuji ☺

injektor nejde spustit

mne to nejde vobec spustit nabehne prve okno far cry a potm ma hod spat