» Poradna » Programy

Fallout 3 nejde nainstalovat

Ahoj lidi nejde mi nainstalovat Fallout 3 z CD když dám play tak mi to napíše FAILD TO INITIALIZE RENDERER. HARDWARE T&L REQUIRED BUT NOT SUPPORTED BY ADAPTER//Upraven titulek hrubě ignorující základní pravidla poradny:"Pište vždy jednoznačné titulky, nikoli pomozte, dotaz a jiné nicneříkající texty."Příště bude dotaz rovnou smazán!//

Odpovědi na otázku

Neni to podporovany adapterem tak asi vymenit adapter.

Zislo by sa napisat konfiguraciu pocitaca na ktory to instalujes. Podla tej hlasky tvoja graficka karta nepodporuje transform&lightning. Vzhladom k tomu, ze toto podporovala uz prve Geforce 256 (rok 1999/2000) predpokladam, ze bud nemas spravne nainstalovane ovladace grafickej karty, alebo mas v pocitaci nejaky starsi integrovany graficky cip od intelu.