» Poradna » Web a internet

FACEBOOK-zabezpečení

Může mi někdo poradit jak se na FB dostat sem? https://www.google.cz/search

Odpovědi na otázku

Odpoledne tu byl odkaz na nápovědu fb

yop v nápovědě mě to odkáže na nastavení zabezpečení> Zabezpečené procházení. A já tam žádné Zabezpečené procházení nemám. Neboj zkoušel jsem to už několikrát :)

Už tam nemám profil rok,takže lze počítat ze změnama, ale pamatuju, že v nastavení bylo min. co je na posledním dolním obrázku. Když jsem to nastavil a UPC změnil IP, tak mi fb dycky poslal email, o napadení jinou IP s dovětkem, "jestli jste to vy, netřeba řešit". Tak jsem to zase zrušil.

Klikni na šipku na lište, kde sa odhlasuješ. Vyber Nastavenia. Nalavo klikni na Zabezpečenie a u Upozornenie na prihlásenie klikni na Upraviť