» Poradna » Programy

Facebook nelze odeslat Zpravy

Zdravim mam takovy problem mam profil na fb a pak je tu druhy profil oba dva profily nejsou na sebe blokovany ani z jedne strany a ani nejsou blokovany zpravy i kdyz nejsme s timto profilem v pratelisrvi a nebo nejsme nelze mi mu odeslat zpravu nezobrazi se ani ikonka s textem zprava na kterou bych mohl kliknout a napsat prvni zpravu uz jsem zkusis snad vsechno mame dokonce par spolecnych pratel je zajimave ze u jinych profilu se mi tato ikonka zpravy vzdy zobrazi nevite nekdo co s tim ? Dekuji za odpoved

Odpovědi na otázku

Buď rád. Místo pýčovin si najdi holku nebo zkus potrénovat gramatiku. Nedá se to číst.

Ne u všech lidí tam ta možnost je a to že máte společné přátele to neovlivní. Pokud jí chceš napsat, pošli žádost o přátelství a máš to vyřešený. Pokud ti to nepřijme, nechce se s tebou bavit.

Vy me vubec nechapete at jsme pratele nebo nejsme stejne nam ty zpravy nejdou ani chat

Když něco nejde, tak to nepoužívám?A FB je zvášť humus.