» Poradna » Web a internet

Facebook icona

Zdravim,chcem sa spytat co znamena ikona bielej kocky v emotikonoch facebooku?alebo da sa najst nejaky zoznam emotikonov a ich vyznam,?Dakujem.

Odpovědi na otázku

cize?to som si vygooglil aj sam,ale co to znamena stale neviem..

asi ve tretim od shora je to pisane aj s obrázkmiCosi o láske

diky,inak som myslel bielu kocku.a nie kočku.cize geometricky objekt.v podstate som zistil ze ked sa posle z mobilu nejaky emotikon a nevie mi ho zobrazit pc,tak ho nahradza bielou kockou.

co jineho nez bila kocka - navic tam zadna takova ikona neni