» Poradna » Web a internet

Facebook - videa

Zdravim vásHladám jedno video, ktoré pridala na FB stránka YOU.BO asi pred 2 mesiacmi. Keď kliknem na videá na tej FB stránke, tak sa zobrazia iba po 21. júna (6. mesiac v poradí :D ). Neviete niekto ako možem nájsť aj strašie videá na stránke ?Ďakujem

Odpovědi na otázku

jake? muze byt i jinde, treba na youtube

Ja ho nehladam kvoli samotnemu obsahu videa, ale kvoli jednemu komentaru co k nemu niekto napisal. Potrebaoval by som si nieco overit :) Pokial by som isiel koleckom mysi po timeline tej stranky, tak by som ho mozno nasiel, ale vzhladom k tomu, ze YOU.BO pridava denne velmi vela prispevkov, tak by mi to hodne dlhoo trvalo :D