» Poradna » Web a internet

FACEBOOK - potvrdenie identity

Ahojte, vcera ma niekto nahlasil na FB, facebook odo mna nasledne vyzadoval potvrdenie identity, fotografiu obcianskeho, atd.. Fotografiu som poslal, bolo 10:30 cca. Ubehlo 24h a ja stale cakam, ako dlho to bude trvat?nahraval som este extra fotografie inych dokladov cez podporu ku kontu.na fb mi len pise: "Po kontrole dokladu vašej totožnosti vás budeme kontaktovať na e-mailovej adrese, ktorú ste poskytli. Teraz vás odhlásime z Facebooku."

Odpovědi na otázku

základní chyba- takové věci se nikam neposílajívšude se píše o podvodech takže bůh ví kam si je poslal a jak s nimi bude naloženo

fotku som poslal do oficialnej podpory, cez email, aj cez FB formular.. svieti to tam normalne ako ticket na fb stranke.. ako dlho to trva, kym to pozru?

Proč se ptáš tady na interní procesy FB? (Logicky) se ptej tam.

logicky - ci tu s tym nema niekto skusenosti..

logicky sa tu nik nespráva tak, aby mu bol účet uzamknutý a ak k tomu náhodou dôjde, tak si vytvorí nový účet, kde nemusí posielať žiadne skenované doklady

Každopádně posílat někam kopie svých dokladů může jen ...

doklady mas z toho dovodu, aby jsi mohl prokazat svoji totoznost. takze poslat nekam kopie je naprosto logicka vec.

Logické psát č OP by bylo kdyby byl profil vázán tímto dokladem. A ne až je profil v běhu. Mám OP na prokazování totožnosti při úředních záležitostech.

.... tele

Pokud jsi si jistý, že jsi to posílal na oficiální stránku, tak holt počkej, takovýhle firmy nemají ve zvyku spěchat. Ale jak ti radí ostatní, ptej se spíše na podpoře než-li tady.

To nezní jako chování FB, ani to po tobě nemůže vyžadovat. Když vlezeš na FB (v mém případě přes chrome) máš u stránky napsáno "zabezpečeno"? http://prntscr.com/ebxpfd

Je to chování FB. Prostě ho někdo FB naprášil.

Vyžadovat to samozřejmě může a často i vyžaduje. On samozřejmě má právo jim to neposílat a oni zase mají právo mu smazat účet :) Takže si může vybrat...

vidim ze su tu sami "ochotni" ludia ktori chcu "pomoct".Mam s tym skusenost, blokli aj mne konto a nasledne chceli scan dokladu. Je to normalny postup. Bolo to vsak niekedy v roku 2009, ale pravdepodobne to tak robia aj teraz.Nepamatam si uz ako dlho to trvalo, urcite vsak nie v radoch hodin, ale skor tyzdnov az mesiacov (mohli to byt priblizne tri mesiace). Mozno uz teraz tieto procesy maju urychlene a nebude to tak dlho trvat. Takze ti zostava len cakat.

dakujem

😢😢😢 Týždne až Mesiace ??!!

přestaly mi chodit ověřovací sms.. na ověření identity ne/čekám cca ž měsíců..hodně štěstí

Ty jsi trdlo, viď..???.. Na FB jsem měl profil zablokovanej asi 100x.. Prudil jsem ve skupinách a za to mě sluníčkáři nahlašovali jak zběsilí.. Měl jsem zablokovaný profil např. i za zveřejnění fotky faraonské obřízky ve skupině a na mém profilu ... Po zablokování jsem vytvořil nový profil.. FB není pro slabší jedince.. Následky jsou mnohdy i katastrofální.. 1. Buď trolíš.. 2. Nebo jsi debilní sluníčkář.. 3. Nebo udržuješ profil jen tak a kontakt jen se svými opravdovými přáteli, které spočítáš na prstech jedné ruky.. A na opravdové přátele je 5 prstů až moc..

Hlasim se ke skupine cislo 2.

jsem si vždycky myslel, že budeš vymaštěný zemandrtálec a jsem rád, že jsi to teď všem potvrdil

Me tam ukazuje že mám zadať Tel. Číslo A když zadam tak mi napíše ( toto Tel. Číslo bylo pouzito mnoho krát ) tak jako nwm

ako dlho to FB trva, kym to skontroluje? pisal som aj cez rozne podpory a nic..cez tento ucet spravujem dve skupiny s cca 10000 ludmi dokopy

No vida, jen kdyby si ti smetáci a metly pravidla fejcbuku četliy, neměli by z toho větry. Tedá vítr, strach, obavy

kdyz uz zvazujes neco takoveho posilat, proc uz neposles neco upraveneho? staci nejaky vzorovy doklad pozmeneny na tvoje udaje, stejne vsecho resi vetsinou v Indii a ti tezko budou vedet, jak vypadaji nase doklady

Jaa úplne to isté !!!! Čo s tým ?! Už 2 Dni som nebola na FB a..... Jaa mám na Facebooku svojho priateľa .... A potrebujem sa tam rýchlo prihlásiť ! Prosím Nejakú RADU : - ( ; - )

chci zistít moje heslo na facebook

No aby šli do prd_le, třetí smazání mého účtu za měsíc, těžká cenzura fb, když si člověk chce smazat účet aby čekal a čekal... ale stačí napsat něco na adresu ku_vy erdogana a účet je smazán hned během vteřiny, jak je reálné stíhání policcí za FB?

A co je sakra tohle! Den po tureckých volbách cituji: xxxxx has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Co to je poraďte někdo prosím, jestli mám někam utéct:D

Zdravím a keď som. Tam nedal email?

Dobrý deň, môžete mi povedať, ako to dopadlo? Mne dnes z neznámeho dôvodu Facebook zablokoval možnosť propagácie a dosť mi to ovplyvňuje prácu.

Stalo sa to aj kamarátovi... stále mu to nejde