» Poradna » Web a internet

Facebook - chat

Dobrý den,mám problém s chatem, když kliknu na zprvávy, nechtějí se mi zobrazit nebo mi to píše, že žádné nebyly nalezeny, také když někomu píšu se mi nezobrazují, když někomu píšu se moje zpráva odešle, ale zprávy ostatních mě už ne. Prosim poraďte, děkuji.

Odpovědi na otázku

Tady je odborná poradna, neotravuj tu s tím svým fb.

Ja nerozuměla řeč tvůj vlast tak ti dala odkaz, kde ty pohledala, face byla největší nápověda a není věda ji naleznula samohttps://cs-cz.facebook.com/help/326534794098501/

muze byt problem s pripojenim k internetu

mam uplne stejny problem cca od 20. hodiny stejneho dne