» Poradna » Notebooky

Externí grafická karta k notebooku msi

Chtěl jsem se zeptat jestli máte někdo zkušenost s externí grafikou jen se chci zeptat jestli mi to neodpálí notebook kdyby něco budu to dělat přes mini pcie express a dám tam grafiku 750ti. Děkuji za odpověd.

Odpovědi na otázku

- Jak přes mini pcie express ? Jako nějakou pekelnou redukcí ?- Čím to budeš napájet ?Jakou máš teď, aby to nebylo to stejné... i když jakákoliv externí grafika do notebooku je vždy nesmysl...

Tedka mám geforce940m budu napájet přes zdroj od corsair 500w a link na mini pcie express:http://www.banggood.com/Mini-PCI-E-Version-V8_0-E...

Říkám, pekelná redukce :) Jinak Corsair to je asi CX500, Corsair 500w neznám... Jako co vím, dycky je problém, jak je spínanej ten zdroj, spíná ho ta redukce... hmm, se dívám, že musíš vyvést z 4 pinu kabel na 8 pin do té redukce, kde jeden káblík jde do 24 pinu co spíná ten zdroj... Mno to je bastl, není pak lepší mít stolní pc ? Protože tohle je stejně nepřenosné v podstatě...Jinak výkonnostně si pomůžeš, ale místo 10 fps budeš mít 20fps (750ti je nejnižší herní grafika) - pokud tu kartu už máš, dejme tomu, pokud ne, tak bych ji novou v dnešní době nekupoval ani smykem...

Dekuji

Klidně do toho jdi, mě by samotnýho zajímalo, jak to dopadne. Ale když vezmeš cenu zdroje, redukce, kabeláže a té grafiky, máš půlku stolního pc s tím, že tohle sebou někam tahat je stejně nesmysl... nevim mno...

Funguje to jen u pár notebooků a je to k ničemu.

Straslivy bastl se spoustou problemu, ktery ve vetsine pripadu nefunguje tak, jak zakaznik ceka.

Já u kámoše hrál na New razer blade, je to malý 13ti palcový notebook s externí stanici s grafikou(je to menší než krabice o bot) a musím říct že je to skvěle vymyšlený. Když jdeš do školy/práce tak si sebou vezmeš notebook a když se vrátíš domů připojíš jeden kabel k notebooku a hraješ jak na stolním pc. I když pokud máš zájem o stolní grafiky v notebooku Clevo nedávno představilo notebook s 1080 a i7 6700k, MSI dokonce chystá 1080 SLI

jenže tam je to na to koncipované a odladěné výrobcem. Tady bude výsledkem pěkný bastl a osobně by mne taky zajímalo, co z toho nakonec bude... Aby nakonec nezplakal nad výsledkem.

Nemusí to být dokonalý, ale pokud se mu toalespoň povede zapnout bude na tom s grafickým výkonem lépe než se svojí současnou gtx M grafikou.

rozhodne se pak pochlub jaks dopadl a hod i nejaky foto nebo videa.... Docela me to zajima jak to bude fungovat a pripadne co vsechno shori

Já to rozchodil a dá se zakoupit sw bohužel já za něj dal 25 doláču nějaký DIY eGPU Setup 1.30 a vyřešil jsem kód 12 (error 12). Na googlu se dají najít návody a hele BF4 hraju na high s 50 FPS !! Není to tak na h.. jak tu někdo psal. Tady je odkaz na sw - https://pc.bazos.cz/inzerat/64788448/Software...

Dobrá pýčovina.