Externí disk

ahoj chtěl bych se zeptat jestli na externím 1TB disku rozjedu plynule novější počítačové hryje to tento disk:http://www.alza.cz/western-digital-2-5-eleme...

Odpovědi na otázku

Na disku nerozjedete nic. Hru počítá procesor a zobrazuje graf. adaptér. Disk pouze dodá procesoru data.

Jenom dodam ze instalovat/spoustet z externiho disku je krajni nesmysl. Nerikam ze to neni mozne ale je to dost neprakticke. Takovy disk se pripojuje pres USB ktere samo o sobe je pomerne uzke hrdlo rychlosti.

USB 3.0 fici kolem 70-100 MB/s, jen pro info.

To je prenosova rychlost. Vic zasadni je pristupovy cas.